Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Екологічний податок » Платники податку »

ІІ. Чи повинен CГ нараховувати та сплачувати екологічний податок, в частині розміщення небезпечних відходів та розміщення побутових відходів?

Надрукувати документ
25.08.2011

(Початок див.І) Діє з 01.01.2011 Повна: Тобто, із оподаткування екологічним податком вивільнені тільки окремі види відходів як вторинної сировини та розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах. У разі наявності у платників податку відповідних об’єктів та бази оподаткування по екологічному податку, що справляється за розміщення відходів, визначених пп. 242.1.3 п. 242.1 ст. 242 Кодексу, таким платникам податку слід нараховувати та сплачувати екологічний податок.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.