Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Екологічний податок » Податкові агенти

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи є податковим агентом комітент, який імпортує нафтопродукти (паливо) та по договору комісії передає на роздрібну реалізацію паливо?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи включається податковим агентам до ціни пального суму екологічного податку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 З 1 січня 2011 року екологічний податок, що сплачується до бюджету податковими агентами під час реалізації такого палива включається в ціну палива.

Читати далі »

Чи є податковими агентами та платниками екологічного податку СГ, які здійснюють реалізацію пального для пересувних джерел забруднення (в тому числі для морських та річкових суден, залізничного транспорту), вид якого не значиться в ст.244 ПКУ?

25.08.2011

Суб’єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю паливом або роздрібну торгівлю (крім тих, які реалізують паливо, придбане у суб’єктів господарювання, що здійснюють оптову торгівлю паливом) для пересувних джерел забруднення є податковими агентами і платниками до бюджету екологічного податку за всі види реалізованого пального (в тому числі для морських та річкових суден, залізничного транспорту) за ставками встановленими статтею 244 Податкового кодексу України для видів палива характеристика яких, відповідно до документів на паливо, найбільш відповідає виду палива зазначеного у ст.244 цього кодексу.

Читати далі »

І. Які СГ, що здійснюють оптову або роздрібну торгівлю паливом, відносяться до податкових агентів під час реалізації палива з метою утримання і сплати до бюджету екологічного податку?

25.08.2011

Обов’язком податкового агента є обчислення, утримання та сплата до бюджету екологічного податку під час реалізації палива. Суб’єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю паливом, належить до категорії податкових агентів, визначеної пп. 241.2.1 п. 241.2 ст. 241 ст.241 ПКУ, а суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю паливом (крім тих, які реалізують паливо, придбане у категорії податкових агентів, визначеної пп. 241.2.1 п. 241.2 ст. 241 ст.241 ПКУ) належить до категорії податкових агентів, визначеної пп. 241.2.1 п. 241.2 ст. 241 ст. 241 ПКУ. Норми ст. 241 ПКУ містять тільки один законодавчий виняток, відповідно до якого від обов’язку утримувати та сплачувати до бюджету екологічний податок звільняються лише ті суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю паливом, придбаним у оптових постачальників (пп.241.2.2. п.241.2 ст.242 ПКУ). При цьому, до податкових агентів, належать суб’єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю паливом (пп. 241.2.1 п. 241.2 ст. 241 ст.241 ПКУ), в тому числі операції з реалізації палива, яке було придбано у постачальника-нерезидента та імпортера палива, оптових постачальників (в т.ч. виробників палива) та нерезидентам у митному режимі експорту. В цьому випадку податкові агенти (суб’єкти господарювання, які здійснюють оптову торгівлю паливом відповідно до пп. 241.2.1 п. 241.2 ст. 241 ст.241 ПКУ) зобов’язані утримувати та нараховувати екологічний податок незалежно від того, чи був утриманий та нарахований такий податок контрагентами.

Читати далі »

ІІ. Які СГ, що здійснюють оптову або роздрібну торгівлю паливом, відносяться до податкових агентів під час реалізації палива з метою утримання і сплати до бюджету екологічного податку?

25.08.2011

(початок див.І) Повна: Тому, враховуючи вимоги част. 1 ст. 67 Конституції України усі інші суб’єкти господарювання, які зазначені у п. 241.2 ст. 241 розд. VIII ПКУ, зобов’язані утримувати, нараховувати та сплачувати екологічний податок. Обсяги та види палива, реалізованого податковими агентами п...

Читати далі »

Чи відносяться до податкових агентів під час реалізації палива виробники палива (ПММ) обов’язком яких є утримання і сплата до бюджету екологічного податку?

25.08.2011

До податкових агентів, які утримують і сплачують до бюджету екологічний податок під час реалізації палива належать суб’єкти господарювання - виробники палива (ПММ), які здійснюють оптову торгівлю паливом та роздрібну торгівлю паливом, зокрема, за наявності власних роздрібних пунктів із продажу палива (АЗС), через мережу яких здійснюється роздрібна торгівля. Обов’язком податкового агента є обчислення, утримання та сплата до бюджету екологічного податку під час реалізації палива. Обсяги та види палива, реалізованого податковими агентами підлягають оподаткування податком на загальних підставах.

Читати далі »

Чи є податковим агентом, який утримує та сплачує до бюджету екологічний податок що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення, виробник паливо-мастильних матеріалів, який здійснює оптову продаж пали

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яким чином визначити КВЕД, що відповідає оптовій або роздрібній торгівлі паливом з метою обчислення плати з екологічного податку?

25.08.2011

З метою правильного визначення класифікації видів економічної діяльності (КВЕД) для оптової або роздрібної торгівлі паливом, платнику податку слід звернутися до Державної служби статистики України.

Читати далі »

Чи сплачується до бюджету податковим агентом екологічний податок, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення під час реалізації пального, яке було придбане до 01.01.2011 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податкові агенти, які здійснюють оптову торгівлю паливом або роздрібну торгівлю (крім тих, які реалізують паливо, придбане у суб’єктів господарювання, що здійснюють оптову торгівлю паливом) паливом, яке було придбане до 1 січня 2011 року, під час реалізації такого палива утримують і сплачують до бюджету екологічний податок, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення у разі використання палива.

Читати далі »

Чи відносяться до податкових агентів CГ, яке за винагороду здійснює тільки реалізацію талонів і карток на пальне, при цьому СГ має КВЕД, що відповідає оптовій або роздрібній торгівлі паливом, але не має власних фактичних обсягів пального?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи повинен податковий агент нараховувати та сплачувати екологічний податок, якщо він здійснює торгівлю біологічним паливом?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »