Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Екологічний податок » Порядок обчислення

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок обчислення екологічного податку за розміщення відходів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Суми екологічного податку, який справляється за розміщення відходів, обчислюються платниками самостійно щокварталу виходячи з фактичних обсягів розміщення відходів, ставок податку та коригуючих коефіцієнтів за формулою наведеною п.249.6 ст.249 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Який порядок обчислення екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення?

25.08.2011

Суми екологічного податку, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (незалежно від того чи отримано дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення), обчислюються платниками податку самостійно щокварталу виходячи з фактичних обсягів викидів, ставок податку за формулою наведеною у п.249.3 ст.249 Податкового кодексу України.

Читати далі »

І. Який порядок обчислення екологічного податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені)?

25.08.2011

Суми екологічного податку, який справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені), обчислюються платниками податку - експлуатуючими організаціями (операторів) атомних електростанцій, включаючи експлуатуючі організації (оператори) дослідницьких реакторів, самостійно щокварталу на основі показників виробництва електричної енергії, ставки податку, а також пропорційно обсягу та активності радіоактивних відходів виходячи з фактичного об’єму радіоактивних відходів, утворених за базовий податковий (звітний) період, і з фактичного об’єму радіоактивних відходів, накопичених до 1 квітня 2009 року, та коригуючого коефіцієнта за формулою, наведеною у п.249.7 ст.249 Податкового кодексу України. Інші платники податку - суб’єкти діяльності у сфері використання ядерної енергії обчислюють суми податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів їх виробниками, пропорційно обсягу та активності радіоактивних матеріалів щокварталу, що сплачується у загальному розмірі 10 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) кожного джерела іонізуючого випромінювання, яка визначається з дати придбання (купівлі-продажу) цього джерела. Вартість здавання накопичених до 1 квітня 2009 року радіоактивних відходів для таких суб’єктів визначається за договорами між виробниками радіоактивних відходів і спеціалізованими підприємствами з поводження з радіоактивними відходами.

Читати далі »

ІІ. Який порядок обчислення екологічного податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені)?

25.08.2011

Повна: (початок див.І) Статтею 247 ПКУ встановлені ставки податку за утворення радіоактивних відходів (влючаючи вже накопичені). Пунктом 4 розділу XIX „Прикінцеві положення” ПКУ встановлено Кабінету Міністрів України щорічно до 1 червня вносити до Верховної Ради України проект закону про внесення...

Читати далі »

Чи збільшується розмір екологічного податку при обчисленні екологічного податку, якщо у СГ є факт перевищення затверджених лімітів на утворення та розміщення відходів або у разі їх відсутні?

25.08.2011

Суми екологічного податку, який справляється за розміщення відходів, обчислюються платниками самостійно щокварталу виходячи з фактичних обсягів розміщення відходів, ставок податку та коригуючих коефіцієнтів у порядку визначеному Податковим кодексом України. Тобто, на підставі фактичних обсягів розміщення відходів протягом звітного кварталу. Наявність або відсутність затверджених лімітів на утворення та розміщення відходів у платника екологічного податку не впливає на обчислення сум екологічного податку, що справляється за розміщення відходів. Розмір екологічного податку при обчисленні сум податку у разі перевищення платником податку затверджених лімітів на утворення та розміщення відходів або у разі їх відсутності не збільшується.

Читати далі »

Який документ підтверджує поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються, з метою обчислення екологічного податку?

25.08.2011

Матеріально-сировинний баланс виробництва фіксує первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються, і має форму облікового документа підприємства.

Читати далі »

Чи потрібно відображати за 1-й квартал поточного рок у колонці 3 додатку 4 до податкової декларації екологічного податку обсяги відходів, які станом на 01.01.2011 року залишаються рахуватися за даними матеріально-сировинного балансу виробництва, але за м

25.08.2011

У колонці 3 "Фактичні обсяги розміщення відходів, тонн (одиниць)" додатку 4 до податкової декларації екологічного податку за I квартал поточного року слід проставляти фактичні обсяги розміщення відходів у відповідному податковому (звітному) періоді.

Читати далі »

Чи потрібно нараховувати та відображати у наступному кварталі звітного року обсяги відходів, за які вже було сплачено податок у попередньому кварталі, проте їх не було передано на видалення та утилізацію спеціалізованому підприємству декларації з екологіч

25.08.2011

Якщо за даними матеріально-сировинного балансу виробництва суб’єкта господарювання у звітному кварталі поточного року залишаються рахуватися відходи, за які вже було сплачено екологічний податок у попередньому кварталі, проте їх не було передано на видалення та утилізацію спеціалізованому підприємству та відходи, які фактично були розміщенні у звітному кварталі поточного року, то за звітний квартал поточного року слід зазначити фактичні обсяги розміщення відходів у відповідному податковому (звітному) періоді. Тобто, у колонці 3 "Фактичні обсяги розміщення відходів, тонн (одиниць)" додатку 4 до податкової декларації екологічного податку за звітний квартал поточного року слід проставляти фактичні обсяги відходів, що були розміщені у звітному кварталі.

Читати далі »

І.Як перевести в тонни кількість реалізованого палива, що обліковується в об’ємних одиницях (літрах, м3), при заповненні колонки 3 додатку 2 до декларації екологічного податку (пересувні джерела забруднення)?

25.08.2011

У колонці 3 „кількість фактично реалізованого палива” додатку 2 до податкової декларації екологічного податку записується самостійно визначена податковими агентами фактична кількість реалізованого відповідного виду палива у тоннах (заокруглення значення цього показника здійснюється до трьох десяткових знаків за загальновстановленими правилами). Розрахунок кількості фактично реалізованого палива податковим агентам за видами палива (зріджений нафтовий газ, стиснений природний газ, бензин, дизельне пальне) у вагових одиницях здійснюється шляхом переведення реалізованого палива відповідного виду із об'ємних одиниць (л, м3) у вагові одиниці (тонни), зокрема, необхідно об'єм (кількість) реалізованого палива відповідного виду в одиницях об'єму (л, м3) помножити на коефіцієнти переведення у вагові одиниці відповідного виду палива (кг/л, кг/м3) та поділити на 1000. Значення коефіцієнта переведення кількості використаного пального, що виражена в об’ємних одиницях (л або м3), у масові одиниці (тонни) для: бензину – 0,74 кг/л; дизельного пального – 0,85 кг/л; зрідженого нафтового газу – 0,55 кг/л; стисненого природного газу – 0,59 кг/м3. При цьому, податковим агентам, що здійснюють оптову торгівлю палива (бензин, дизельне пальне, мазут тощо) у вагових одиницях (тоннах) не потрібно переводити паливо (бензин, дизельне пальне, мазут тощо) із об'ємних одиниць (літри) у вагові одиниці (тонни).

Читати далі »

ІІ.Як перевести в тонни кількість реалізованого палива, що обліковується в об’ємних одиницях (літрах, м3), при заповненні колонки 3 додатку 2 до декларації екологічного податку (пересувні джерела забруднення)?

25.08.2011

Повна: (Початок див.І) Таким чином, розрахунок кількості фактично реалізованого палива податковим агентам за видами палива (зріджений нафтовий газ, стиснений природний газ, бензин, дизельне пальне) у вагових одиницях здійснюється шляхом переведення реалізованого палива відповідного виду із об'ємн...

Читати далі »

Як перевести в тонни фактичні обсяги розміщення відходів, які обліковуються в інших одиницях виміру (куб. метрах тощо) при заповненні колонки 3 додатку 4 до податкової декларації екологічного податку?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як відображається пеня самостійно нарахована на занижену суму податкового зобов’язання по екологічному податку за попередні(й) квартал(и), у складі звітної (нової звітної) декларації і додатках до неї та скільки додатків до декларації подається у цьому ви

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як заповнити поле 7 декларації з екологічного податку, а саме додатки (розрахунки) що додаються?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок заповнення додатків (скільки) до декларації екологічного податку, у разі виправлення помилки за попередній(і) квартал(и) у складі звітної (звітної нової) податкової декларації?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок обчислення, подання декларації та сплати по екологічному податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів і сплачується за придбання джерел іонізуючого випромінювання?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 300., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »