Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Екологічний податок » Порядок обчислення »

Чи потрібно відображати за 1-й квартал поточного рок у колонці 3 додатку 4 до податкової декларації екологічного податку обсяги відходів, які станом на 01.01.2011 року залишаються рахуватися за даними матеріально-сировинного балансу виробництва, але за м

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп.242.1.3 п.242.1 ст.242 розділу VIIІ „Екологічний податок” Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом та базою оподаткування є обсяги та види (класи) відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах протягом звітного кварталу, крім обсягів та видів (класів) окремих відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на збирання і заготівлю окремих видів відходів як вторинної сировини і провадять статутну діяльність із збирання і заготівлі таких відходів. Суми екологічного податку обчислюються платниками податку, крім тих, які визначені п.240.2 ст.240 ПКУ, та податковими агентами самостійно щокварталу (п.249.1 ст.249 ПКУ). Відповідно до п. "г" ст.17 Закону України "Про відходи" від 5 березня 1998 року № 187/98-ВР із змінами та доповненнями суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані на основі матеріально-сировинних балансів виробництва виявляти і вести первинний поточний облік кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються, і подавати щодо них статистичну звітність у встановленому порядку. Форма Податкової декларації екологічного податку затверджена наказом ДПА України від 24.12.10 № 1010. До Податкової декларації екологічного податку додається, зокрема, розрахунок податкового зобов'язання з екологічного податку, що справляється за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах (додаток №4). Таким чином, якщо за даними матеріально-сировинного балансу виробництва суб’єкта господарювання у I кварталі поточного року залишаються рахуватися станом на 01.01.2011 року відходи, за які вже було сплачено збір за забруднення навколишнього природного середовища у попередньому році та відходи, які були розміщенні у I кварталі поточного року, то за I квартал поточного року слід зазначити фактичні обсяги розміщення відходів у відповідному податковому (звітному) періоді. Тобто, у колонці 3 "Фактичні обсяги розміщення відходів, тонн (одиниць)" додатку 4 до податкової декларації екологічного податку за I квартал поточного року слід проставляти фактичні обсяги розміщення відходів у відповідному податковому (звітному) періоді.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.