Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які є категорії користувачів радіочастотного ресурсу?

25.08.2011

Користувачі радіочастотного ресурсу України залежно від напрямів його використання поділяються на спеціальні і загальні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто є користувачами радіочастотного ресурсу?

25.08.2011

Користувачами радіочастотного ресурсу України є юридичні або фізичні особа, діяльність яких безпосередньо пов’язана з користуванням радіочастотним ресурсом відповідно до чинного законодавства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є платник ЄП платником збору за користування радіочастотами?

25.08.2011

Так, суб’єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок є платником збору за користування радіочастотним ресурсом України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є СГ платником збору за користування радіочастотами, у разі якщо з моменту отримання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України не користувався цим ресурсом?

25.08.2011

Так. Суб’єкт господарювання, який з моменту отримання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України не користувався цим ресурсом, є платником збору за користування радіочастотним ресурсом з дати отримання ліцензії.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є СГ платником збору за користування радіочастотами, у разі отримання тільки ліцензії на мовлення, виданою Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення?

25.08.2011

Ні. Суб’єкт господарювання, який отримав тільки ліцензію на мовлення, виданою Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, але не використовує радіочастотний ресурс України та не отримав дозволу на експлуатацію радіоелектронних засобів для розповсюдження телерадіопрограм не є платником збору за користування радіочастотним ресурсом України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи є ФО, яка не є СГ платником збору за користування радіочастотним ресурсом України та чи зараховується така ФО до категорії платників збору за користування радіочастотним ресурсом України?

25.08.2011

Фізичні особи-користувачі радіочастотного ресурсу, які не є суб’єктами господарювання декларації збору за користування радіочастотним ресурсом України не подають, але суму збору самостійно визначають та сплачують щомісяця протягом 30 календарних днів за місцем реєстрації (проживання). Облік сплачених сум збору ведеться органами ДПС загальною сумою у реєстрі надходжень та повернень. Зарахування органами ДПС фізичних осіб-користувачів радіочастотного ресурсу, які не є підприємцями до категорії платників збору радіочастотного ресурсу не передбачено діючими нормативно-правовими актами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи є ФО, яка не є СГ платником збору за користування радіочастотним ресурсом України та чи зараховується така ФО до категорії платників збору за користування радіочастотним ресурсом України?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: (початок див.І) Згідно із п.5.4 р.5 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 18...

Читати далі »