Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи є ФО, яка не є СГ платником збору за користування радіочастотним ресурсом України та чи зараховується така ФО до категорії платників збору за користування радіочастотним ресурсом України?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна: (початок див.І) Згідно із п.5.4 р.5 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, затвердженої наказом ДПА України від 18.07.05 № 276, зокрема, облік платежів, за якими не передбачено подання платником податкової звітності до органів державної податкової служби, ведеться загальною сумою у реєстрі надходжень та повернень. Таким чином, фізичні особи-користувачі радіочастотного ресурсу, які не є суб’єктами господарювання декларації збору за користування радіочастотним ресурсом України не подають, але суму збору самостійно визначають та сплачують щомісяця протягом 30 календарних днів за місцем реєстрації (проживання). Облік сплачених сум збору ведеться органами ДПС загальною сумою у реєстрі надходжень та повернень. При цьому, зарахування органами ДПС фізичних осіб-користувачів радіочастотного ресурсу, які не є суб’єктами господарювання до категорії платників збору радіочастотного ресурсу не передбачено діючими нормативно-правовими актами.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.