Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Об’єкт обчислення збору »

Діє до 01.01.2011 СГ, що має дозволи на використання у виробничій діяльності радіоподовжувачів, які працюють на певній частоті, сплачує збір за використання радіочастотного ресурсу з кожного радіоподовжувача, чи тільки за використання смуги?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.1 ст.57 Закону України від 1 червня 2000 року №1770-ІІІ "Про радіочастотний ресурс України" із змінами та доповненнями, користування радіочастотним ресурсом в Україні здійснюється на платній основі. Пунктом 7 цієї статті встановлено, що сума збору за користування радіочастотним ресурсом України визначається платниками самостійно виходячи з розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот, визначеної у ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволі на експлуатацію, по кожному регіону окремо. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року №1150 "Про затвердження розміру щомісячного збору за користування радіочастотним ресурсом України", яка набирає чинності з 1 січня 2009 року, для радіозв’язку з використанням радіоподовжувачів (діапазон радіочастот 30-470 МГц) ставка за 1 МГц смуги радіочастот, визначеної в ліцензії (дозволі) на використання радіочастотного ресурсу, встановлена в розмірі 159,0 грн. Отже, суб’єкт господарювання повинен сплачувати збір за ширину смуги частот, яка визначена в отриманій ліцензії або дозволі та не залежить від кількості радіоподовжувачів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.