Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Об’єкт обчислення збору »

Діє до 01.01.2011 Як визначається сума збору за користування радіочастотами, якщо у дозволі відсутня інформація щодо ширини смуги радіочастот?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 42 Закону України від 1 червня 2000 року № 1770-ІІІ "Про радіочастотний ресурс України" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №1770) користувачі радіочастотного ресурсу України повинні отримувати дозволи на експлуатацію відповідних радіоелектронних засобів та/або випромінювальних пристроїв, крім засобів та пристроїв, використання яких здійснюється на бездозвільній основі відповідно до цього Закону. Дозволи на експлуатацію у смугах радіочастот загального користування видає Український державний центр радіочастот (далі – УДЦР) у порядку, визначеному Положенням про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, затвердженому рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 12.08.05 N46 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.08.05 за N 963/11243) (далі – Положення). Згідно з п. 4.16 Положення загальна ширина смуги радіочастот, яка використовується в кожному окремому регіоні, для здійснення платежів за користування радіочастотним ресурсом зазначається у дозволах на експлуатацію радіоелектронних засобів стаціонарного розташування. Відповідно до п.1 ст. 57 Закону № 1770 користування радіочастотним ресурсом в Україні здійснюється на платній основі. Користувачі радіочастотного ресурсу України сплачують щомісячний збір за користування наданим радіочастотним ресурсом, який вноситься в терміни, визначені відповідними законодавчими актами (п.2 ст.57 Закону № 1770). Сума збору за користування радіочастотним ресурсом України визначається платниками самостійно виходячи з розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот, визначеної у ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволі на експлуатацію, по кожному регіону окремо (п.7 ст.57 Закону № 1770). З урахуванням викладеного, оскільки сума збору за користування радіочастотним ресурсом України визначається платниками з урахуванням ширини смуги радіочастот, то якщо у дозволі на експлуатацію радіоелектронних засобів не зазначено ширина смуги радіочастот, суб’єкт господарювання повинен звернутись до філії УДЦР відповідного адміністративно-територіального регіону, яка видала дозвіл, для уточнення ширини смуги радіочастот.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.