Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Об’єкт обчислення збору »

Діє до 01.01.2011 Як визначається сума збору за користування радіочастотами, якщо у дозволі відсутня інформація щодо ширини смуги радіочастот?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 42 Закону України від 1 червня 2000 року № 1770-ІІІ "Про радіочастотний ресурс України" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №1770) користувачі радіочастотного ресурсу України повинні отримувати дозволи на експлуатацію відповідних радіоелектронних засобів та/або випромінювальних пристроїв, крім засобів та пристроїв, використання яких здійснюється на бездозвільній основі відповідно до цього Закону. Дозволи на експлуатацію у смугах радіочастот загального користування видає Український державний центр радіочастот (далі – УДЦР) у порядку, визначеному Положенням про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, затвердженому рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 12.08.05 N46 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.08.05 за N 963/11243) (далі – Положення). Згідно з п. 4.16 Положення загальна ширина смуги радіочастот, яка використовується в кожному окремому регіоні, для здійснення платежів за користування радіочастотним ресурсом зазначається у дозволах на експлуатацію радіоелектронних засобів стаціонарного розташування. Відповідно до п.1 ст. 57 Закону № 1770 користування радіочастотним ресурсом в Україні здійснюється на платній основі. Користувачі радіочастотного ресурсу України сплачують щомісячний збір за користування наданим радіочастотним ресурсом, який вноситься в терміни, визначені відповідними законодавчими актами (п.2 ст.57 Закону № 1770). Сума збору за користування радіочастотним ресурсом України визначається платниками самостійно виходячи з розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот, визначеної у ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволі на експлуатацію, по кожному регіону окремо (п.7 ст.57 Закону № 1770). З урахуванням викладеного, оскільки сума збору за користування радіочастотним ресурсом України визначається платниками з урахуванням ширини смуги радіочастот, то якщо у дозволі на експлуатацію радіоелектронних засобів не зазначено ширина смуги радіочастот, суб’єкт господарювання повинен звернутись до філії УДЦР відповідного адміністративно-територіального регіону, яка видала дозвіл, для уточнення ширини смуги радіочастот.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.