Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Порядок проведення та подання декларацій

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 За якою формою та який порядок подання податкової декларації про збір за користування радіочастотами?

25.08.2011

Форма податкової декларації збору за користування радіочастотним ресурсом України, затверджена наказом ДПА України від 24.01.03 N24 (у редакції наказу Державної податкової адміністрації України від 25.04.05 №157) Податкова декларація про збір за користування радіочастотним ресурсом України, подається до органу державної податкової служби за місцем податкової реєстрації платника щомісяця протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Який порядок складання форми податкової декларації про збір за користування радіочастотами?

25.08.2011

Порядок складання форми податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України, затверджений наказом ДПА України від 25.04.05 №157. Щомісячно платник збору самостійно визначає суму збору за користування радіочастотним ресурсом України у порядку, встановленому статтею 57 Закону України "Про радіочастотний ресурс України", виходячи з розмірів установлених ставок збору, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2001р. N77 "Про ставки щомісячних зборів за використання радіочастотного ресурсу України", та ширини смуги радіочастот, визначеної у ліцензії або дозволі, за кожним регіоном окремо.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок подання та заповнення звітної (нової звітної) податкової декларації про збір за користування радіочастотами у разі уточнення податкових зобов’язань збору за минулі податкові (звітні) періоди? (див ІІ)

25.08.2011

Звітна (нова звітна) податкова декларація про збір за користування радіочастотним ресурсом України подається та заповнюється відповідно до вимог Порядку складання форми податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок подання та заповнення звітної (нової звітної) податкової декларації про збір за користування радіочастотами у разі уточнення податкових зобов’язань збору за минулі податкові (звітні) періоди?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див І) Повна: Розділ 1 податкової декларації заповнюється у відповідності до п. 3.3 р. 3 Порядку, а розділ 2 податкової декларації відповідно до п. 3.4 р. 3 Порядку. Відповідно до пп. 3.4.2. п. 3.4 р. 3 Порядку при уточненні податкових зобов'язань у складі звітної або ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як заповнюється уточнююча декларація про збір за користування радіочастотами, якщо платником самостійно виявлено помилки у минулих податкових (звітних) періодах?

25.08.2011

Уточнююча податкова декларація про збір за користування радіочастотним ресурсом України заповнюється відповідно до вимог Порядку складання форми податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України, затвердженого наказом ДПА України від 25.04.05 №157.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Які особливості складання декларації зі збору за використання радіочастотного ресурсу у разі отримання декількох дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів у одному регіоні в яких зазначено однакову ширину смуги радіочастот

25.08.2011

Декларація про збір за користування радіочастотним ресурсом України складається у розрізі кожного дозвільного документа та видів радіозв’язку (дозвільний документ – ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України або дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу та/ або випромінювального пристрою). При цьому, дозволи, які видані на підставі ліцензії та в яких вказано регіон, номінал радіочастоти та ширина смуги радіочастот такі ж як в одержаній ліцензії, в Декларацію не заносяться, а заноситься ліцензія. Якщо без отримання ліцензії видані дозволи на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв в одному регіоні (незалежно від зазначеної ширини смуги радіочастот), то кожний з таких дозволів має бути занесений до Декларації. Зокрема, рядки колонки 6 „кількість регіонів” у разі їх заповнення позначається цифрою "1" регіон, в якому платник збору здійснює користування радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензії або дозволу. У разі якщо платник збору у двох чи більше регіонах користується однією і тією ж шириною смуги радіочастот, визначеної у ліцензії або дозволі, він може вказати загальну кількість цих регіонів. Кількість регіонів проставляється арабськими цифрами без зазначення їх назв.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Які особливості складання декларації зі збору за використання радіочастотного ресурсу у разі отримання декількох дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів у одному регіоні в яких зазначено однакову ширину смуги радіочастот

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див.І) Повна: При цьому, дозволи, які видані на підставі ліцензії та в яких вказано регіон, номінал радіочастоти та ширина смуги радіочастот такі ж як в одержаній ліцензії, в Декларацію не заносяться, а заноситься ліцензія. Якщо без отримання ліцензії видані дозволи н...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи подається декларація про збір за користування радіочастотним ресурсом, у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?

25.08.2011

За звітний період у якому вже не діють ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволи на експлуатацію радіоелектронного засобу (відсутній об’єкт оподаткування), платник не звітує по збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі, якщо платник звернувся до податкового органу із заявою про виключення його із переліку платників збору за користування радіочастотним ресурсом України і закриття картки особового рахунку по цьому збору та відповідними підтверджуючими документами (про відсутність об’єкту оподаткування) на підставі яких після проведення відповідних процедур органи ДПС виключають такого платника із переліку платників збору за користування радіочастотним ресурсом України і здійснюють закриття картки особового рахунку по цьому збору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення графи 5 податкової декларації збору за користування радіочастотним ресурсом за квітень 2010 року при використанні стільникового радіозв’язку?

25.08.2011

При заповненні графи 5 податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України за квітень 2010 року для стільникового радіозв’язку (300 – 2200 МГц) розмір ставки збору за 1 МГц смуги радіочастот зазначається у сумі 2212 грн.

Читати далі »