Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Порядок проведення та подання декларацій »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок подання та заповнення звітної (нової звітної) податкової декларації про збір за користування радіочастотами у разі уточнення податкових зобов’язань збору за минулі податкові (звітні) періоди? (див ІІ)

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із п. 17.2 ст. 17 Закону України 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" із змінами та доповненнями платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний: а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму такої недоплати та штраф у розмірі п'яти відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку, б) або відобразити суму такої недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за наступний податковий період, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми податкового зобов'язання з цього податку. Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються. При самостійному донарахуванні суми податкових зобов'язань адміністративні штрафи не накладаються. Відповідно до п. 2.1 р. 2 Порядку складання форми податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України, затвердженого наказом ДПА України від 25.04.05 №157 (далі - Порядок), якщо платник збору до початку його перевірки податковим органом самостійно виявляє факт заниження або збільшення податкового зобов’язання минулих податкових періодів, то такий платник може здійснити уточнення податкових зобов’язань із збору за користування радіочастотним ресурсом України за минулі податкові (звітні) періоди шляхом подання до органів ДПС уточнюючих податкових декларацій збору або уточнити такі податкові зобов’язання у складі звітної (нової звітної) податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Якщо платником збору уточнюються податкові зобов’язання збору за користування радіочастотним ресурсом України за минулі податкові (звітні) періоди у складі звітної або нової звітної податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені, то така звітна або нова звітна податкова декларація подається разом з додатком. Якщо у складі звітної або нової звітної податкової декларації уточнюються податкові зобов’язання збору за користування радіочастотним ресурсом України за декілька минулих податкових (звітних) періодів, то до такої звітної або нової звітної податкової декларації додаються додатки, складені окремо за кожний минулий період, який уточнюється. Тобто, кількість додатків до звітної або нової податкової декларації, що містить уточнюючі показники, має відповідати кількості минулих податкових періодів, за які у такій звітній або новій звітній податковій декларації уточнюються податкові зобов’язання. (продовження див ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.