Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Порядок проведення та подання декларацій »

Діє до 01.01.2011 Чи подається декларація про збір за користування радіочастотним ресурсом, у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.5 cт.57 Закону України від 1 червня 2000 року №1770-ІІІ "Про радіочастотний ресурс України" із змінами та доповненнями (далі – Закон) користувачі, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують щомісячний збір за користування радіочастотним ресурсом України від дати видачі ліцензії. Інші користувачі сплачують щомісячний збір за користування радіочастотним ресурсом України від дати видачі дозволу на експлуатацію радіоелектронних засобів (п.6 ст.57 Закону). До користувачів радіочастотного ресурсу належать юридичні або фізичні особи, діяльність яких безпосередньо пов'язана із застосуванням радіоелектронних засобів та/або випромінювальних пристроїв, що випромінюють електромагнітну енергію в навколишній простір у межах радіочастотного ресурсу. Cума збору за користування радіочастотним ресурсом України визначається платниками самостійно виходячи з розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот, визначеної у ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволі на експлуатацію, по кожному регіону окремо (п.7 ст.57 Закону). Користувачі радіочастотного ресурсу України щомісяця протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, подають до органів податкової служби податкові декларації (п.8 ст.57 Закону). Таким чином, за звітний період у якому вже не діють ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволи на експлуатацію радіоелектронного засобу (відсутній об’єкт оподаткування), платник не звітує по збору за користування радіочастотним ресурсом України, у разі, якщо він звернувся до податкового органу із заявою про виключення його із переліку платників збору за користування радіочастотним ресурсом України та закриття картки особового рахунку по цьому збору та відповідними підтверджуючими документами (про відсутність об’єкту оподаткування) на підставі яких після проведення відповідних процедур органи ДПС виключають такого платника із переліку платників збору за користування радіочастотним ресурсом України і здійснюють закриття картки особового рахунку по цьому збору.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.