Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Порядок проведення та подання декларацій »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення графи 5 податкової декларації збору за користування радіочастотним ресурсом за квітень 2010 року при використанні стільникового радіозв’язку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 10 Закону України від 1 червня 2000 року № 1770-ІІІ "Про радіочастотний ресурс України" із змінами та доповненнями розмір збору за користування радіочастотним ресурсом України встановлюється Кабінетом Міністрів України. Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року №1150 "Про затвердження розміру щомісячного збору за користування радіочастотним ресурсом України" затверджені ставки щомісячних зборів за використання радіочастотного ресурсу України у розрізі видів радіозв’язку та діапазонів радіочастот.Постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2010 року № 321„Про внесення зміни до пункту 11 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 р. № 1150” (далі – постанова № 321) змінено розмір ставки щомісячного збору за користування радіочастотним ресурсом України для стільникового радіозв’язку (300 – 2200 МГц) з 1580 грн. на 7900 грн. за 1 МГц смуги радіочастот. Постанова № 321 набрала чинності з 28 квітня 2010 року, тобто користувачам радіочастотного ресурсу України для стільникового радіозв’язку з 1 по 27 квітня 2010 року включно слід нарахувати і сплатити збір із розрахунку 1580 грн. за 1 МГц смуги радіочастот, а з 28 по 30 квітня – 7900 грн. Таким чином, при розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом для стільникового радіозв’язку за перші 27 днів квітня за 1 МГц смуги радіочастот слід нарахувати 1422 грн. (1580 грн : 30 х 27), а за останні 3 дні – 790 грн. (7900 грн. : 30 х 3), де 30 – кількість днів у квітні. Отже, за 1 МГц смуги радіочастот за повний місяць квітня слід нарахувати 2212 грн. Форма податкової декларації збору за користування радіочастотним ресурсом України затверджена наказом ДПА України від 24.01.03 N24 (у редакції наказу Державної податкової адміністрації України від 25.04.05 №157). Отже, при заповненні графи 5 податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України за квітень 2010 року для стільникового радіозв’язку (300 – 2200 МГц) розмір ставки збору за 1 МГц смуги радіочастот зазначається у сумі 2212 грн.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.