Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за несвоєчасну сплату збору за користування радіочастотами?

25.08.2011

У разі несвоєчасної сплати збору за використання радіочастотного ресурсу України нараховуються штрафні санкції та пеня, а у разі несплати щомісячного збору протягом шести місяців відповідна ліцензія на користування, а також дозволи на експлуатацію анулюються без компенсації збитків користувачу радіочастотного ресурсу України зі стягненням суми заборгованості в судовому порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, за неподання (несвоєчасне подання) декларації про збір за користування радіочастотами?

25.08.2011

За несвоєчасне подання податкової декларації про збір за користування радіочастотним ресурсом України платник податку сплачує штраф у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, коли органи ДПС самостійно визначають суму зобов'язання платника, за неподання у встановлені строки декларації про збір за користування радіочастотами?

25.08.2011

У разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання платника податків за неподання у встановлені строки податкової декларації, то додатково до штрафу, (за не подання у встановлені строки податкової декларації, платник сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку), платник податків сплачує штраф у розмірі десяти відсотків суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки податкової декларації, але не більше п'ятдесяти відсотків від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, якщо під час документальної перевірки виявлено заниження суми податкових зобов'язань, заявлених у декларації про збір за користування радіочастотами?

25.08.2011

У разі донарахування збору за користування радіочастотним ресурсом України органами державної податкової служби, застосовується штраф в розмірі 10% від суми недоплати за кожний з податкових періодів, але не більше 50% від такої суми та не менше 10 н.м.г.д.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність, якщо під час камеральної перевірки органи ДПС виявляють у податковій декларації арифметичні або методологічні помилки, які призвели до заниження збору за користування радіочастотами?

25.08.2011

За результатами камеральної перевірки, внаслідок якої було виявлено арифметичну помилку, що призвела до заниження суми податкового зобов'язання по збору за користування радіочастотним ресурсом України, до платника збору застосовується штраф у розмірі п'яти відсотків суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка передбачена адміністративна відповідальність за неподання (несвоєчасне подання) посадовими особами платіжних доручень на перерахування збору за користування радіочастотами?

25.08.2011

Неподання або несвоєчасне подання посадовими особами підприємств, установ та організацій платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), - тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які підстави для анулювання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом або дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів?

25.08.2011

У разі несплати щомісячного збору за користування радіочастотним ресурсом протягом шести місяців відповідна ліцензія на користування радіочастотним ресурсом України, а також дозволи на експлуатацію анулюються без компенсації збитків користувачу радіочастотного ресурсу України зі стягненням суми заборгованості в судовому порядку.

Читати далі »