Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru Франчайзи 1с софтсервис лучший франчайзи.

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Інші питання

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які умови застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на території України?

25.08.2011

Умовами застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на території України є: 1) включення конкретного типу радіоелектронних засобів, випромінювальних пристроїв до реєстру радіоелектронних засобів, випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України; документальне підтвердження їх відповідності стандартам (сертифікат відповідності). 2)Підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. 3) Застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, не внесених до цього реєстру, погоджується Національної комісією з питань регулювання зв'язку (далі - НКРЗ). 4)Застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, не внесених до цього реєстру, погоджується НКРЗ, та інше.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які є обов’язки у користувачів радіочастотного ресурсу України?

25.08.2011

Користувачі радіочастотного ресурсу України зобов'язані: 1) дотримуватися стандартів, норм і правил використання радіочастотного ресурсу України; 2) дотримуватися умов, визначених у ліцензіях на користування радіочастотним ресурсом України та в дозволах на експлуатацію; 3) повідомляти Національну комісію з питань регулювання зв'язку або Генеральний штаб Збройних Сил України для загальних і спеціальних користувачів відповідно про припинення користування радіочастотним ресурсом України; 4) надавати представникам Державної інспекції зв'язку або Генерального штабу Збройних Сил України для загальних і спеціальних користувачів відповідно інформацію щодо тактико-технічних характеристик, застосування, розміщення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також пред'являти за їхньою вимогою відповідні ліцензії, дозволи, сертифікати, свідоцтва та інші документи, які відносяться до питань користування радіочастотним ресурсом України; 5) вносити платежі та збори, передбачені законом, а також у встановленому НКРЗ порядку плату за радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування. Спеціальні користувачі зобов'язані використовувати радіочастотний ресурс України виключно для виконання функціональних обов'язків без права використання його для здійснення підприємницької діяльності та/або передачі в користування іншим особам.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який виконавчий орган регулює діяльність у сфері користування радіочастотним ресурсом України?

25.08.2011

Органом регулювання у сфері користування радіочастотним ресурсом України є Національна комісія з питань регулювання зв'язку (НКРЗ), яка утворюється відповідно до Закону України "Про телекомунікації”. До повноважень НКРЗ щодо регулювання у сфері користування радіочастотним ресурсом України відповідно до законодавства відносяться: ліцензування у сфері користування радіочастотним ресурсом України; розробка та подання на затвердження до Кабінету Міністрів України пропозицій щодо розміру щомісячних зборів за користування радіочастотним ресурсом України, розмірів плати за видачу, переоформлення, продовження терміну дії, видачу дубліката ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України; встановлення розмірів плати за видачу дозволів на експлуатацію; контроль за здійсненням радіочастотного моніторингу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 З якими нормативними документами необхідно ознайомитись платнику збору за користування радіочастотним ресурсом України?

25.08.2011

Платник збору за користування радіочастотним ресурсом України має ознайомитися з наступними документами : - Законом України від 1 червня 2000 року №1770-III „Про радіочастотний ресурс України” із змінами та доповненнями; - Рішенням національної комісії з питань регулювання зв’язку України № 53...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується збір за користування радіочастотним ресурсом України якщо СГ, який отримав дозвіл на експлуатацію радіоелектронних засобів, експлуатацію радіоелектронних засобів не здійснював?

25.08.2011

Суб’єкт господарювання, який отримав дозвіл на експлуатацію радіоелектронних засобів, але експлуатацію радіоелектронних засобів не здійснював, збір за користування радіочастотним ресурсом України сплачує повністю від дати видачі дозволу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто видає дозволи на експлуатацію радіоелектронних засобів на підставі ліцензії на мовлення?

25.08.2011

Присвоєння радіочастот радіоелектронним зсобам у смугах радіочастот, виділених для телерадіомовлення, та видача відповідних дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів здійснюється Українським державним центром радіочастот (УДЦР) на підставі ліцензії на мовлення або подання Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (НКРЗ) для багатоканальних систем, які передбачають використання радіочастотного ресурсу України.

Читати далі »