Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за користування радіочастотним ресурсом України » Порядок обчислення

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок обчислення, подання розрахунку та сплати збору за користування радіочастотним ресурсом України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платники збору за користування радіочастотним ресурсом України (далі – збір) щомісячно обчислюють суму збору виходячи з виду радіозв’язку, розміру встановлених ставок та ширини смуги радіочастот по кожному регіону окремо. Платники збору, яким надано право користуватися радіочастотним ресурсом України на підставі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, сплачують збір починаючи з дати видачі ліцензії. Інші платники збору сплачують збір починаючи з дати видачі дозволу на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Сплата збору здійснюється платниками збору з дати видачі першого дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу та випромінювального пристрою в даній смузі радіочастот у відповідному регіоні незалежно від загальної кількості дозволів, наданих платнику збору в такій смузі радіочастот у певному регіоні. Розрахунки збору за користування радіочастотним ресурсом України подаються платниками цього збору до органів державної податкової служби за місцем податкової реєстрації протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця та сплачують збір протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації - за місцем податкової реєстрації.

Читати далі »

Як складається розрахунок збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі отримання платником цього збору декількох дозволів на експлуатацію радіо-електронних засобів (в т. ч. у разі отримання таких дозволів в одному регіоні)?

25.08.2011

Якщо користувач радіочастотного ресурсу України отримав декілька дозволів (в одному так і різних регіонах) на експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, то до розрахунку збору заносяться дані про: дозвільний документ (дозвіл), дата, номер та строк дії, вид радіозв’язку, потужність, розмір ставки збору за 1 МГц смуги радіочастот, визначеної у дозволі, за кожним регіоном у гривнях, кількість регіонів та ширина смуги радіочастот, визначеної в дозволі (МГц) і відповідно нараховану суму збору за звітний місяць.

Читати далі »

І.Чи подається податковий розрахунок збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?

25.08.2011

За звітний період у якому вже не діють ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України та дозволи на експлуатацію радіоелектронного засобу (відсутній об’єкт оподаткування збором за користування радіочастотним ресурсом України), платник не подає податковий розрахунок збору за користування радіочастотним ресурсом України, у разі, якщо платник податків надає повідомлення за ф. N 20-ОПП з оновленою інформацією щодо зміни стану об'єкта оподаткування до органу державної податкової служби.

Читати далі »

ІІ.Чи подається податковий розрахунок збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі закінчення терміну дії ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України або дозволу на експлуатацію радіоелектронного засобу?

25.08.2011

Повна: (Початок див.І) Пунктами 8.1 8.5 розділу VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 № 979, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 грудня 2010 р. за № 1439/18734 передбачено, що платник податків зобов'язаний повідомляти пр...

Читати далі »