Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за ...використання...тваринного світу та ...живих ресурсів » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи є платник ЄП платником збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до статті 6 Указу Президента України від 3 липня 1998 року №727/98 „Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” із змінами і доповненнями суб’єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником ряду податків і зборів (обов’язкових платежів), зокрема, збору за спеціальне використання природних ресурсів. Згідно з нормами Закону України від 25 червня 1991 року № 1264-XII „Про охорону навколишнього природного середовища” із змінами і доповненнями плата за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів є складовою є складовою збору за спеціальне використання природних ресурсів. Відповідно до п. 13 ст. 14 Закону України від 25 червня 1995 року №1251-ХІІ „Про систему оподаткування” із змінами і доповненнями збір за спеціальне використання природних ресурсів віднесено до загальнодержавних податків i зборів. Оскільки, збір за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів є складовою збору за спеціальне використання природних ресурсів, то платники єдиного податку звільняються від сплати до бюджету збору за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.