Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за проведення гастрольних заходів » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен суб’єкт господарювання, який проводить гастрольний захід на території України, сплачувати збір за проведення гастрольних заходів, якщо при отриманні доходу не здійснювалась реалізація квитків?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Закону України від 10 липня 2003 року N 1115-IV "Про гастрольні заходи в Україні" із змінами і доповненнями (далі - Закон), платниками збору за проведення гастрольних заходів на території України є організатори гастрольних заходів. Відповідно до ст. 1 Закону організаторами гастрольних заходів є суб’єкти господарювання, що займаються організацією гастрольних заходів на території України і статутними документами яких передбачено таку діяльність. Згідно із ст.5 Закону об'єктом оподаткування збором за проведення гастрольних заходів на території України є виручка від реалізації квитків на гастрольний захід. Отже, якщо при проведенні гастрольного заходу суб’єктом господарювання отримано дохід, але реалізація квитків не здійснювалась, то такий суб’єкт господарювання не є платником збору за проведення такого гастрольного заходу, оскільки відсутній об’єкт оподаткування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.