Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за проведення гастрольних заходів » Платники збору »

Чи справляється з 01.01.2011 збір за проведення гастрольних заходів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Збір за проведення гастрольних заходів встановлювався та регулювався нормами Закону України від 10 липня 2003 року № 1115-IV "Про гастрольні заходи в Україні" із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1115). Відповідно до п. 19 Закону України від 2 грудня 2010 року № 2756-IV "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України" (далі – Закон № 2756), до Закону № 1115 були внесені зміни, які повністю виключають порядок справляння збору за проведення гастрольних заходів. При цьому, норми Закону № 2756 набрали чинність з 1 січня 2011 року. Враховуючи вищевикладене, з 1 січня 2011 року збір за проведення гастрольних заходів в Україні не справляється.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.