Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

Діє до 01.01.2011 І. За яких умов ЮО - платник ФСП, до якої при реорганізації приєдналась інша ЮО, може залишитись на сплаті ФСП у рік реорганізації?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 56 Господарського кодексу України (далі – ГКУ) суб'єкт господарювання може бути утворений кшляхом реорганізації (приєднання) діючого (діючих) суб'єкта господарювання з додержанням вимог законодавства. У разі приєднання одного або декількох підприємств до іншого підприємства до останнього переходять усі майнові права та обов'язки приєднаних підприємств (ч. 1, 3 ст. 59 ГКУ, ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України). Згідно з ч. 2 ст. 2 Закону України від 17 грудня 1998 року № 320- XIV "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями якщо особа створюється шляхом приєднання згідно з відповідними нормами Цивільного кодексу України, то норма щодо дотримання не менш як 75 відсотків загальної суми валового доходу від реалізації (поставки) сільськогосподарської продукції (супутніх послуг) протягом останнього податкового періоду поширюється на усіх осіб солідарно, які приєднуються. (Продовження див. ІІ.).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.