Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

Діє до 01.01.2011 ІІ. За яких умов ЮО - платник ФСП, до якої при реорганізації приєдналась інша ЮО, може залишитись на сплаті ФСП у рік реорганізації?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: ...Згідно з п. 7 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року № 658 зі змінами та доповненнями, (далі – Положення) сільськогосподарське підприємство, утворене шляхом приєднання, може бути платником податку в рік утворення, якщо сума, отримана протягом останнього податкового періоду всіма підприємствами, які беруть участь в його утворенні, від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, становить не менш як 75 відсотків загальної суми валового доходу. У разі коли сільськогосподарське підприємство утворюється шляхом приєднання, у рік такого утворення до суми, отриманої від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції), включаються також доходи, отримані протягом останнього податкового періоду від надання супутніх послуг, перелік яких затверджується Мінагрополітики України за погодженням з Мінфіном і ДПА України (п. 4 Положення). Перелік супутніх послуг, доходи від надання яких у разі утворення сільськогосподарського підприємства шляхом злиття, приєднання, перетворення, поділу або виділення включаються до суми, отриманої від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів), затверджено наказом Мінагрополітики України від 29.01.07 № 55, який зареєстровано в Мін'юсті України 16.03.02 за № 230/13497. Отже, юридична особа - платник ФСП, до якої при реорганізації приєдналась інша юридична особа, може залишитись на сплаті ФСП у рік реорганізації, якщо сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, отримана особами, що увійшли до складу реорганізованого підприємства, протягом останнього податкового періоду (з початку року до моменту реорганізації), становить не менш як відсотків 75 загальної суми валового доходу. Сільськогосподарське підприємство, утворене протягом року шляхом приєднання платників податку, подає протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем його утворення, до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцем розташування земельних ділянок розрахунок фіксованого сільськогосподарського податку за період від дати утворення до кінця поточного року для набуття статусу платника податку, а також усіх прав і обов'язків щодо погашення податкових зобов'язань або боргів, які передані йому як правонаступнику (п. 10 Положення). З урахуванням вимог п. 5 Положення також необхідно надати витяг з державного земельного кадастру про склад земель сільськогосподарських угідь та їх грошову оцінку до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцем розташування земельних ділянок, а також розрахунок питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за останній податковий період до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцем розташування земельних ділянок за формою, встановленою Мінагрополітики разом з Державною податковою адміністрацією (далі – розрахунок). При цьому розрахунок складається на підставі даних бухгалтерського обліку суб’єктів господарювання, що увійшли до новоствореного підприємства, за період з 1 січня поточного року до моменту реорганізації.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.