Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

Діє до 01.01.2011 У платника ФСП наприкінці минулого року закінчився термін дії договорів оренди сільськогосподарських угідь. Чи може такий СПД залишитись платником ФСП у поточному році, якщо питома вага від реалізації сільгоспродукції власного виробництв

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з п.1 ст.2, ст. 3 Закону України від 17 грудня 1998 року №320-XIV "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 320) можуть бути зареєстровані як платники ФСП особи, у яких сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний (податковий) рік, перевищує 75 відсотків загальної суми валового доходу підприємства та мають у наявності об’єкт оподаткування – площі сільськогосподарських угідь. Для отримання реєстрації як платника ФСП особа повинна до 1 лютого поточного року подати відповідному податковому органу документи за переліком, який встановлено п. 5 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 р.№ 658 зі змінами та доповненнями (далі – постанова № 658). Зокрема, необхідно надати витяг з державного земельного кадастру про склад земель сільськогосподарських угідь та їх грошову оцінку. Враховуючи зазначене, оскільки ні Закон № 320, ні постанова № 658 не містять обов’язкової вимоги до платника ФСП щодо наявності сільськогосподарських угідь станом на 1 січня, то суб’єкт господарювання, який уклав нові договори оренди сільськогосподарських угідь в січні поточного року та у якого питома вага від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва за минулий рік складає більше 75 відсотків загальної суми валового доходу, має право залишитись платником ФСП у поточному році.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.