Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

Діє до 01.01.2011 Чи може СГ, який протягом декількох років не подавав до органу ДПС документи для набуття статусу платника ФСП, сплатити ФСП за минулі роки зі сплатою штрафних санкцій, якщо умови переходу на сплату ФСП виконуються?

Надрукувати документ
25.08.2011

Сільськогосподарське підприємство може перейти на сплату ФСП за умови дотримання вимог, визначених ст. 2, 3 Закону України від 17 грудня 1998 року № 320-XIV “Про фіксований сільськогосподарський податок” зі змінами та доповненнями та подання документів, передбачених п. 5 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року № 658 зі змінами та доповненнями (далі – Положення). Зокрема, згідно з п. 5 Положення сільськогосподарські підприємства для набуття і підтвердження статусу платників податку самостійно обчислюють суму такого податку за формою, встановленою Державною податковою адміністрацією, та до 1 лютого поточного року подають: загальний розрахунок ФСП на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з якої справляється податок, до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням; звітний розрахунок ФСП окремо за кожною земельною ділянкою до органу державної податкової служби за місцем розташування такої земельної ділянки; розрахунок питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцем розташування земельних ділянок; витяг з державного земельного кадастру про склад земель сільськогосподарських угідь та їх грошову оцінку до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та за місцем розташування земельних ділянок. Протягом десяти робочих днів після дати подання податкового розрахунку органом державної податкової служби за місцезнаходженням платника податку видається Довідка про надання або підтвердження статусу платника податку (п.11 зазначеного Положення). З урахуванням викладеного, набуття і підтвердження статусу платника ФСП здійснюється сільськогосподарськими підприємствами до 1 лютого року, в якому такі підприємства планують сплачувати ФСП. Іншого порядку набуття і підтвердження статусу платника ФСП для сільськогосподарських підприємств не передбачено. Тобто, суб’єкт господарювання, який протягом декількох років не подавав необхідні документи для набуття статусу ФСП, не може набути статусу платника ФСП та сплатити податок за минулі роки.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.