Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Об’єкт оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи включаються до розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку орендовані земельні ділянки?

25.08.2011

У разі, коли платник ФСП орендує сільськогосподарські угіддя у іншого платника ФСП, то орендовані площі не включатися до розрахунку сплати ФСП. У разі, коли платник ФСП орендує сільськогосподарські угіддя у неплатника ФСП , то орендовані площі включаються до розрахунку суми ФСП.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи включаються до розрахунку ФСП площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у суборенді у платника ФСП?

25.08.2011

Якщо платник ФСП бере в суборенду сільськогосподарські угіддя у суб’єкта господарювання, який сплачує податки на загальних підставах і орендує в свою чергу земельні ділянки у неплатника ФСП, то такий платник податку має зазначені площі включити до розрахунку суми ФСП.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якими класифікаторами визначаються коди сільськогосподарської продукції для дотримання умов переходу на сплату ФСП сільськогосподарськими товаровиробниками?

25.08.2011

До сільськогосподарської продукції віднесено товари, що підпадають під визначення 1 -24 груп УКТ ЗЕД (крім підакцизних).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які землі є об’єктом оподаткування ФСП?

25.08.2011

Об’єктом оподаткування ФСП є площа сільськогоспо-дарських угідь, переданих сільгоспвиробнику у власність або наданих йому у користування, у тому числі на умовах оренди, а для рибницьких, рибальських та риболовецьких господарств – площа земель водного фонду. Земельні ділянки інших категорій не підпадають під об’єкт оподаткування. До розрахунку ФСП також не включається площа земель, орендованих у орендодавця - платника ФСП (незалежно від категорії орендованих земель).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зміниться розмір податкових зобов’язань з ФСП, якщо платник ФСП отримав поворотну фінансову допомогу?

25.08.2011

Отримання платником ФСП поворотної фінансової допомоги не змінює в поточному році розмір податкових зобов’язань з ФСП.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні платники ФСП включати до розрахунку ФСП площі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що використовуються для ведення господарської діяльності, але правовстановлюючі документи яких проходять процедуру оформленн

25.08.2011

У разі використання сільськогосподарськими підприємствами земельних ділянок, правовстановлюючі документи яких проходять процедуру оформлення і ще не зареєстровані в базі даних структурних підрозділів Центру державного земельного кадастру, для розрахунку ФСП необхідно брати облікові дані про їх площі, надані відділами Держкомзему у районах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Яка продукція відноситься до продуктів переробки сільськогосподарської продукції?

25.08.2011

До продуктів переробки сільськогосподарської продукції відноситься продукція, що отримана шляхом обробки або переробки товарів, що вироблені (вирощені) сільськогосподарським підприємством та відносяться до груп 1 - 24 УКТ ЗЕД. При цьому продукти переробки сільськогосподарської продукції не обов’язково мають бути товарами, визначеними у групах 1 - 24 УКТ ЗЕД, але їх виготовлення повинно здійснюватись сільськогосподарським підприємством безпосередньо на власних або орендованих потужностях (площах). Крім того, відноситься продукція, що вироблена із сировини власного виробництва на давальницьких умовах, незалежно від територіального розміщення переробного підприємства.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Яка продукція відноситься до продуктів переробки сільськогосподарської продукції?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: ....Згідно з п. 2.15 ст. 2 Закону України від 24 червня 2004 року № 1877-IV "Про державну підтримку сільського господарства України" зі змінами та доповненнями сільськогосподарська продукція (сільськогосподарські товари) - товари, зазначені у групах 1 -...

Читати далі »