Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Перелік податків і зборів (обов’язкових платежів), від сплати яких звільняються платники фсп »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен платник ФСП включати до розрахунку ФСП землі, що мають інше цільове призначення ніж сільськогосподарські угіддя, та сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 17.12.98р. № 320-ХІV "Про фіксований сільськогосподарський податок" об’єктом оподаткування для платників ФСП є площа сільськогосподарських угідь, переданих сільськогосподарському товаровиробнику у власність або наданих йому у користування, у тому числі на умовах оренди, а також земель водного фонду, які використовуються рибницькими, рибальськими та риболовецькими господарствами для розведення, вирощування та вилову риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках і водосховищах). Цим Законом не включено до об’єкта оподаткування ФСП земельні ділянки під господарськими дворами і для них не визначені ставки ФСП. Земельний податок включено до складу податків і зборів, що сплачуються в рахунок ФСП згідно зі ст. 1 Закону, також відповідно до частини четвертої ст. 9 цього Закону зупинено дію Закону України від 03.07.92р. № 2535-XII "Про плату за землю" для сільськогосподарських товаровиробників — платників ФСП. Орендні відносини в Україні регулюються Законом України від 06.10.98р. № 161 "Про оренду землі" ст.1 якого визначено, що оренда землі - це засноване на договорі строкове, платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності. Відповідно до ст. 13 Закону № 161 договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк,а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства. Відповідно до ст. 21 Закону № 161 орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, як встановлено ст.13 Закону України від 3 липня 1992 року № 2535-XII "Про плату за землю" зі змінами та доповненнями, є договір оренди такої земельної ділянки. Таким чином, до розрахунку ФСП платник має включити площу сільськогосподарських угідь. Земельні ділянки, що мають інше цільове призначення ніж сільськогосподарськы угіддя, до розрахунку ФСП не включаються. Крім того, платник ФСП повинен сплачувати орендну плату за землі комунальної та державної власності до відповідного місцевого бюджету.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.