Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Перелік податків і зборів (обов’язкових платежів), від сплати яких звільняються платники фсп »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен платник ФСП включати до розрахунку ФСП землі, що мають інше цільове призначення ніж сільськогосподарські угіддя, та сплачувати орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 17.12.98р. № 320-ХІV "Про фіксований сільськогосподарський податок" об’єктом оподаткування для платників ФСП є площа сільськогосподарських угідь, переданих сільськогосподарському товаровиробнику у власність або наданих йому у користування, у тому числі на умовах оренди, а також земель водного фонду, які використовуються рибницькими, рибальськими та риболовецькими господарствами для розведення, вирощування та вилову риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках і водосховищах). Цим Законом не включено до об’єкта оподаткування ФСП земельні ділянки під господарськими дворами і для них не визначені ставки ФСП. Земельний податок включено до складу податків і зборів, що сплачуються в рахунок ФСП згідно зі ст. 1 Закону, також відповідно до частини четвертої ст. 9 цього Закону зупинено дію Закону України від 03.07.92р. № 2535-XII "Про плату за землю" для сільськогосподарських товаровиробників — платників ФСП. Орендні відносини в Україні регулюються Законом України від 06.10.98р. № 161 "Про оренду землі" ст.1 якого визначено, що оренда землі - це засноване на договорі строкове, платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності. Відповідно до ст. 13 Закону № 161 договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк,а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства. Відповідно до ст. 21 Закону № 161 орендна плата за землю - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, як встановлено ст.13 Закону України від 3 липня 1992 року № 2535-XII "Про плату за землю" зі змінами та доповненнями, є договір оренди такої земельної ділянки. Таким чином, до розрахунку ФСП платник має включити площу сільськогосподарських угідь. Земельні ділянки, що мають інше цільове призначення ніж сільськогосподарськы угіддя, до розрахунку ФСП не включаються. Крім того, платник ФСП повинен сплачувати орендну плату за землі комунальної та державної власності до відповідного місцевого бюджету.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.