Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Перелік податків і зборів (обов’язкових платежів), від сплати яких звільняються платники фсп »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні платники ФСП сплачувати податок на прибуток від реалізації несільськогосподарської продукції? Якщо повинні, то на підставі яких законодавчих актів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 17 грудня 1998 року № 320-XIV "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями (далі – Закон) об'єктом оподаткування для платників ФСП є площа сільськогосподарських угідь, переданих сільськогосподарському товаровиробнику у власність або наданих йому у користування, в тому числі на умовах оренди, а також земель водного фонду, які використовуються рибницькими, рибальськими та риболовецькими господарствами для розведення, вирощування та вилову риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах). Ст.1 Закону встановлено, що ФСП сплачується в рахунок податку на прибуток підприємств. Водночас п. 4 ст. 9 Закону передбачено, що для сільськогосподарських товаровиробників — платників ФСП зупинено чинність Закону України від 28.12.94р. № 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств" (у редакції Закону України від 22.05.97р. №283/97-ВР), за винятком пунктів 7.7 і 7.8 ст. 7 та пунктів 13.1, 13.2, 13.6, 13.7 та 13.8 ст. 13 цього Закону. Протягом 2004 року доходи платників ФСП від інших видів діяльності підлягали оподаткуванню на податком на прибуток підприємств на загальних підставах. При цьому платники ФСП з метою оподаткування проводили окремий облік фінансових результатів від інших видів господарської діяльності відповідно до п. 7.20 ст. 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" З 1 січня 2005 зазначену норму з Закону вилучено.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.