Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 31.12.2009 На валютний рахунок платника ФСП надійшли кошти від засновника для поповнення установчого фонду, які після конвертації було спрямовано на розвиток сільськогосподарського виробництва. Чи можна ці кошти віднести до суми доходу, отриманої в

Надрукувати документ
25.08.2011

Наказом Міністерства аграрної політики України від 22.11.07 р. № 818 "Про затвердження Розрахунку питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік" зі змінами та доповненнями затверджено Розрахунок питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік (зі змінами та доповненнями). Водночас розроблено Методичні рекомендації щодо складання цього Розрахунку (лист Міністерства аграрної політики України "Методичні рекомендації щодо складання Розрахунку питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік" від 26.11.07 № 37-27-2-7/18792). Зокрема, у рядку 7.2 Розрахунку зазначається сума доходу, отримана від реалізації іноземної валюти, спрямованої на розвиток сільськогосподарського виробництва. Для визначення цієї суми платники підсумовують кредитові обороти за рахунком 711 "Дохід від реалізації іноземної валюти" в частині реалізації іноземної валюти, що отримана у вигляді кредитів і спрямовується на розвиток сільськогосподарського виробництва (закупівля насіння, поголів'я худоби, сільськогосподарської техніки тощо). Отже, до суми доходу з метою визначення питомої ваги включаються лише кредитові обороти за рахунком 711 "Дохід від реалізації іноземної валюти" в частині реалізації іноземної валюти, отриманої у вигляді кредитів і спрямованої на розвиток сільськогосподарського виробництва. Всі інші кошти в іноземній валюті не можуть бути включені до суми доходу, отриманої від реалізації іноземної валюти, спрямованої на розвиток сільськогосподарського виробництва, за рядком 7.2 Розрахунку питомої ваги доходу і не можуть підсумовуватися як кредитові обороти.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.