Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 31.12.2009 Як сплачується ФСП у разі збільшення площ сільськогосподарських угідь протягом року, якщо платник ФСП уклав нові договори оренди сільськогосподарських угідь (набув права землевласника або землекористувача на нові сільськогосподарські угі

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 17 грудня 1998 року "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями та п. 12 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року № 658 зі змінами та доповненнями у випадку коли у звітному періоді відбувається зміна площ сільськогосподарських угідь, у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача відповідно землевласник чи землекористувач зобов'язаний здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. Крім того, платник податку подає витяг з державного земельного кадастру про склад земель сільськогосподарських угідь та їх грошову оцінку. Згідно з п. 5 Порядку розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та складання податкового розрахунку, затвердженого наказом ДПА України від 27.04.99 № 230 зі змінами та доповненнями, у разі якщо платником подається розрахунок фіксованого сільськогосподарського податку у зв'язку з набуттям права власності або/та користування на земельну ділянку, то позначка "Х" робиться у клітинках "За нові земельні ділянки" і "Звітний розрахунок" за рядком 1-им у розрахунку податку, який подається за місцезнаходженням земельної ділянки, та у клітинках "За нові земельні ділянки" і "Звітний розрахунок" за рядком 1-им у розрахунку податку, який подається за місцем реєстрації земельної ділянки. При цьому у розрахунку, який подається за місцезнаходженням земельної ділянки, та у розрахунку, який подається за місцем реєстрації земельної ділянки, необхідно зазначати виправлені показники. Враховуючи зазначене, у разі збільшення площ сільськогосподарських угідь протягом року (платник ФСП уклав нові договори оренди сільськогосподарських угідь, набув права землевласника або землекористувача на нові сільськогосподарські угіддя) необхідно здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. При цьому перерахунок податку здійснюється з дати, коли відбулася зміна площ сільськогосподарських угідь.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.