Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 31.12.2009 Як сплачується ФСП у разі збільшення площ сільськогосподарських угідь протягом року, якщо платник ФСП уклав нові договори оренди сільськогосподарських угідь (набув права землевласника або землекористувача на нові сільськогосподарські угі

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 17 грудня 1998 року "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями та п. 12 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року № 658 зі змінами та доповненнями у випадку коли у звітному періоді відбувається зміна площ сільськогосподарських угідь, у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача відповідно землевласник чи землекористувач зобов'язаний здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. Крім того, платник податку подає витяг з державного земельного кадастру про склад земель сільськогосподарських угідь та їх грошову оцінку. Згідно з п. 5 Порядку розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та складання податкового розрахунку, затвердженого наказом ДПА України від 27.04.99 № 230 зі змінами та доповненнями, у разі якщо платником подається розрахунок фіксованого сільськогосподарського податку у зв'язку з набуттям права власності або/та користування на земельну ділянку, то позначка "Х" робиться у клітинках "За нові земельні ділянки" і "Звітний розрахунок" за рядком 1-им у розрахунку податку, який подається за місцезнаходженням земельної ділянки, та у клітинках "За нові земельні ділянки" і "Звітний розрахунок" за рядком 1-им у розрахунку податку, який подається за місцем реєстрації земельної ділянки. При цьому у розрахунку, який подається за місцезнаходженням земельної ділянки, та у розрахунку, який подається за місцем реєстрації земельної ділянки, необхідно зазначати виправлені показники. Враховуючи зазначене, у разі збільшення площ сільськогосподарських угідь протягом року (платник ФСП уклав нові договори оренди сільськогосподарських угідь, набув права землевласника або землекористувача на нові сільськогосподарські угіддя) необхідно здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. При цьому перерахунок податку здійснюється з дати, коли відбулася зміна площ сільськогосподарських угідь.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.