Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 Чи враховувались суми отриманих капітальних трансфертів у складі суми, на яку зменшувалась загальна сума ВД підприємства, при складанні Розрахунку питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та

Надрукувати документ
25.08.2011

Сільськогосподарські підприємства для набуття і підтвердження статусу платника ФСП на 2007 рік визначали питому вагу доходу, отриманого від реалізації сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки у загальній сумі валового доходу підприємства за 2006 рік відповідно до Методичних рекомендацій для визначення питомої ваги доходу від реалізації продукції сільського та рибного господарства власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік", який затверджено наказом Міністерства аграрної політики України від 12.01.2007 р. № 6 (далі – Методичні рекомендації). Згідно п. 5.8 Методичних рекомендацій загальна сума доходу підприємства визначалась відповідно до вимог Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 15 "Дохід", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.99 р. N 290 "Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку". Для визначення загальної суми доходу підприємства підсумовують кредитові обороти по рахунках 791 "Результат основної діяльності", 792 "Результат фінансових операцій", 793 "Результат іншої звичайної діяльності" та/або використовують показники форми N 2 "Звіт про фінансові результати" (додають дані рядків 035, 060, 110, 120, 130, графа 3). При цьому сума загального доходу підлягає коригуванню шляхом зменшення її на суму одержаних з державного бюджету коштів фінансової підтримки (доплати, дотації, суми ПДВ, акумульовані на спеціальних рахунках тощо). Для цього підсумовують кредитові обороти по рахунку 48 "Цільове фінансування та цільові надходження" (відповідні субрахунки) (п. 5.9 Методичних рекомендацій). Враховуючи зазначене, при складанні Розрахунку питому вагу доходу, отриманого від реалізації сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки у загальній сумі валового доходу підприємства за 2006 рік суми отриманих капітальних трансферів враховувались у складі суми, на яку зменшувалась загальна сума валового доходу підприємства.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.