Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 Чи враховувались суми отриманих капітальних трансфертів у складі суми, на яку зменшувалась загальна сума ВД підприємства, при складанні Розрахунку питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та

Надрукувати документ
25.08.2011

Сільськогосподарські підприємства для набуття і підтвердження статусу платника ФСП на 2007 рік визначали питому вагу доходу, отриманого від реалізації сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки у загальній сумі валового доходу підприємства за 2006 рік відповідно до Методичних рекомендацій для визначення питомої ваги доходу від реалізації продукції сільського та рибного господарства власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік", який затверджено наказом Міністерства аграрної політики України від 12.01.2007 р. № 6 (далі – Методичні рекомендації). Згідно п. 5.8 Методичних рекомендацій загальна сума доходу підприємства визначалась відповідно до вимог Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 15 "Дохід", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.99 р. N 290 "Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку". Для визначення загальної суми доходу підприємства підсумовують кредитові обороти по рахунках 791 "Результат основної діяльності", 792 "Результат фінансових операцій", 793 "Результат іншої звичайної діяльності" та/або використовують показники форми N 2 "Звіт про фінансові результати" (додають дані рядків 035, 060, 110, 120, 130, графа 3). При цьому сума загального доходу підлягає коригуванню шляхом зменшення її на суму одержаних з державного бюджету коштів фінансової підтримки (доплати, дотації, суми ПДВ, акумульовані на спеціальних рахунках тощо). Для цього підсумовують кредитові обороти по рахунку 48 "Цільове фінансування та цільові надходження" (відповідні субрахунки) (п. 5.9 Методичних рекомендацій). Враховуючи зазначене, при складанні Розрахунку питому вагу доходу, отриманого від реалізації сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки у загальній сумі валового доходу підприємства за 2006 рік суми отриманих капітальних трансферів враховувались у складі суми, на яку зменшувалась загальна сума валового доходу підприємства.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.