Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 І. Яка сума доходу зазначається у розрахунку питомої ваги як доходи, отримані від реалізації продукції тваринництва, що вироблені (вирощені) на угіддях, які належать сільгоспвиробнику на праві власності (надані у користування): вся вируч

Надрукувати документ
25.08.2011

Сільськогосподарські підприємства для набуття і підтвердження статусу платників ФСП відповідно до Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року № 658 зі змінами та доповненнями, зокрема, подають розрахунок питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік (далі – Розрахунок) до органів державної податкової служби за своїм місцезнаходженням та місцем розташування земельних ділянок за відповідною формою. Наказом Мінагрополітики України від 22.10.2009 р. № 752, який набирає чинності з 01.01.2010 р., затверджено Розрахунок питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік та Методичні рекомендації щодо його складання. Відповідно наказ Мінагрополітики України від 22.11.2007 р. № 818 втрачає чинність з 01.01.2010 р. Згідно із встановленою формою у рядках 1 – 5 Розрахунку відображаються доходи, отримані сільськогосподарським підприємством від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва, продуктів її переробки та від надання супутніх послуг. Зокрема, у рядку 1.2 Розрахунку зазначають суму доходу, отриману від реалізації продукції тваринництва, що вироблена (вирощена) на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому у користування. Для цього підсумовують кредитові обороти по субрахунку 701 "Дохід від реалізації готової продукції" за аналітичними рахунками продукції тваринництва (без ПДВ) та кредитові обороти по субрахунку 712 "Дохід від реалізації інших оборотних активів" в частині доходу від реалізації необоротних активів, утримуваних для продажу, за аналітичними рахунками реалізації довгострокових біологічних активів тваринництва (без ПДВ), що обліковуються по первісній вартості (п. 2.3 Методичних рекомендацій щодо складання Розрахунку питомої ваги доходу від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки в загальній сумі валового доходу підприємства за попередній звітний (податковий) рік). (Продовження див.ІІ.).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.