Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Як сільськогосподарське підприємство може підтвердити право користування сільгоспугіддями, якщо в державному земельному кадастрі відсутні відомості про договори оренди сільгоспугіддь (земельні ділянки, земельні частки (паї)), якими к

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: ..... Відповідно до Порядку державної реєстрації договорів оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1998 року №2073, державна реєстрація договорів оренди проводиться виконавчим комітетом сільської, селищної та міської ради, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями за місцем розташування земельної ділянки, яка відображається у Книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі. Реєстрація договорів оренди земельних часток (паїв) проводиться виконавчим комітетом сільської, селищної, міської ради за місцем розташування земельної частки (паю) відповідно до Порядку реєстрації договорів оренди земельної частки (паю), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2000 року №119, про що відображається у Книзі записів реєстрації договорів оренди земельних часток (паїв). Однак, мають місце випадки, коли земельні ділянки, які фактично використовуються сільськогосподарським підприємством, не включені до бази даних Центру державного земельного кадастру. Тому, у таких випадках підтвердження використання сільськогосподарським підприємством площ сільгоспугідь та терміну такого використання може здійснюватись відповідним відділом Держкомзему за місцем розташування земельної ділянки (виконкомом відповідної ради за місцем розташування земельної частки (паю)) шляхом надання довідки про внесення до Книги записів державної реєстрації договорів оренди землі (Книги записів реєстрації договорів оренди земельних часток (паїв)) записів про реєстрацію відповідних договорів оренди. При цьому виручка від реалізації продукції, що вирощена на таких угіддях, буде враховуватись сільськогосподарським підприємством у складі суми, одержаної від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.