Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 Який розрахунок необхідно подати платнику ФСП та у які терміни, для уточнення податкових зобов'язань у разі зменшення площі сільгоспугідь протягом року, у зв'язку з припиненням договорів оренди?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Закону України від 17 грудня 1998 року N 320-XIV "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями об'єктом оподаткування для платників фіксованого сільськогосподарського податку (далі - платники податку) є площа сільськогосподарських угідь, переданих сільськогосподарському товаровиробнику у власність або наданих йому у користування, в тому числі на умовах оренди, а також земель водного фонду, які використовуються рибницькими, рибальськими та риболовецькими господарствами для розведення, вирощування та вилову риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах). У випадку коли у звітному періоді відбувається зміна площ сільськогосподарських угідь, у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача відповідно землевласник чи землекористувач зобов'язаний здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. Згідно з п. 3.3, 3.4 Порядку розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та складання податкового розрахунку, затвердженого наказом ДПА України від 27.04.99 № 230 зі змінами та доповненнями, при поданні платником ФСП Розрахунку ФСП (загального, нового загального, уточнюючого загального, звітного, нового звітного, уточнюючого звітного) у титульній частині Розрахунку ФСП зазначається позначка "Х" у відповідній клітинці "Вид розрахунку", а також зазначається номер (послідовно наростаючим підсумком від кількості поданих у поточному році відповідних Розрахунків ФСП за рядком "1.1.Т. Порядковий номер за рік"). Позначка "Х" у відповідному рядку "Вид розрахунку" зазначається з урахуванням таких особливостей: при уточненні суми ФСП позначка "Х" зазначається у рядку "Вид розрахунку" - "Уточнюючий звітний" та окремо "Уточнюючий загальний" з урахуванням раніше зазначених позначок у звітному або загальному Розрахунку ФСП. З урахуванням викладеного, у разі зменшення площі сільгоспугідь протягом базового звітного податкового періоду, у зв'язку з припиненням договорів оренди, платник ФСП має здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року. Для цього потрібно подати протягом місяця до органу ДПС за місцем розташування таких земельних ділянок уточнюючий звітний розрахунок ФСП і до органу ДПС за місцем реєстрації – уточнюючий загальний розрахунок ФСП.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.