Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 Як визначити тривалість (кількість календарних днів) періоду (місяця), впродовж якого платник ФСП повинен подати до органу ДПС податковий розрахунок ФСП для уточнення податкових зобов’язань у разі зміни площі земельних ділянок, у зв'язку

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно із частиною другої статті 3 Закону України від 17 грудня 1998 року №320-XIV "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 320) та п. 12 Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 р. N 658 зі змінами та доповненнями, у випадку коли у звітному періоді відбувається зміна площ сільськогосподарських угідь, у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача відповідно землевласник чи землекористувач зобов'язаний здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. Відповідно до форми податкового розрахунку ФСП, затвердженої наказом ДПА України від 27.04.99 № 230 "Про внесення змін до Порядку розрахунку фіксованого сільськогосподарського податку та складання податкового розрахунку" (у редакції наказу ДПА України від 10.11.09 № 624) у разі подання розрахунку за нові земельні ділянки у податковому розрахунку зазначається дата, з якої нараховуються податкові зобов’язання, а показники у колонках 7 - 18 заповнюються (із застосуванням формул за відповідними колонками) з дня календарного місяця, в якому починають діяти вказані зміни. Що стосується тривалості місяця (кількості календарних днів), впродовж якого платнику податків необхідно подати податкову декларацію за нововідведену земельну ділянку, то для цього слід враховувати, що відповідно до ст. 251, 253 - 255 Цивільного кодексу України строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок. Якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. З урахуванням викладеного, у разі зміни площі земельних ділянок, у зв'язку з набуттям або переходом права власності та/або користування, у тому числі на умовах оренди, платник ФСП повинен здійснити уточнення податкових зобов’язань протягом місяця з дня календарного місяця, в якому починають діяти вказані зміни. Тривалість місяця, впродовж якого необхідно подати податковий розрахунок ФСП для уточнення податкових зобов’язань, визначається виходячи з тривалості місяця (кількості календарних днів), в якому виникли такі зміни.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.