Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок заповнення та строки подання розрахунку і перерахунку податку »

Діє до 01.01.2011 Чи є підстави у платника ФСП для зменшення податкових зобов’язань по ФСП у разі зменшення протягом року об’єкта оподаткування - площ сільгоспугідь через припинення (розірвання) договорів оренди та переходу у поточному році на загальну

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з част. 1 ст. 2, част. 2 ст. 3 Закону України від 17 грудня 1998 року №320-XIV "Про фіксований сільськогосподарський податок" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 320) можуть бути зареєстровані як платники ФСП особи, що є сільськогосподарськими підприємствами, сума, одержана від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній звітний (податковий) рік, у яких перевищує 75 відсотків загальної суми валового доходу підприємства, та мають у наявності об’єкт оподаткування – площі сільськогосподарських угідь. Платники податку визначають суму фіксованого сільськогосподарського податку на поточний рік у порядку і розмірах, передбачених цим Законом, і подають розрахунок органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку до 1 лютого поточного року. Сплата податку проводиться щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем базового звітного (податкового) місяця, у розмірі третини суми податку, визначеної на кожний квартал від річної суми податку (ст. 5 Закону № 320). Закон № 320 та Положення про порядок справляння та обліку фіксованого сільськогосподарського податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 1999 року № 658 зі змінами та доповненнями, (далі – Положення) передбачають уточнення податкового зобов’язання по ФСП у зв’язку зі зміною площ сільськогосподарських угідь у випадку набуття прав на земельну ділянку. Так, част. 2 ст. 3 Закону № 320 та п. 12 Положення визначено, що у випадку коли у звітному періоді відбувається зміна площ сільськогосподарських угідь, у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача відповідно землевласник чи землекористувач зобов'язаний здійснити уточнення сум податкових платежів на період до закінчення податкового року і протягом місяця надати розрахунки до органів державної податкової служби за місцем розташування земельної ділянки та до органу державної податкової служби за місцем знаходження платника податку. Частиною 8 ст. 2 Закону №320 передбачено, що зміна порядку сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) протягом звітного (податкового) року не допускається. З урахуванням викладеного, оскільки Закон № 320 та Положення не передбачають ні уточнення податкових зобов’язань по ФСП у разі зменшення площ сільськогосподарських угідь через припинення (розірвання) договорів оренди, ні зміну порядку сплати ФСП протягом звітного (податкового) року, то у платника ФСП, який припинив (розірвав) договори оренди сільськогосподарських угідь, відсутні підстави для перегляду (зменшення) податкових зобов’язань по ФСП та переходу у поточному році на загальну систему оподаткування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.