Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яка передбачена відповідальність за порушення строків сплати ФСП?

25.08.2011

За порушення строків сплати ФСП платник зобов’язаний сплатити штраф у таких розмірах: •при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу; •при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу; •при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов’язання, — у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу. Крім того на суму податкового боргу нараховується пеня, а також за порушення термінів сплати передбачена адміністративна відповідальність

Читати далі »

Діє до 03.11.2010 Яка передбачена відповідальність за порушення строків подання податкового розрахунку ФСП?

25.08.2011

За неподання податкового розрахунку у строки, визначені законодавством, платник ФСП сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або його затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена, якщо під час документальної перевірки виявлено заниження податкового зобов’язання по ФСП?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 10% від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, але не більше 50% такої суми та не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули. Крім того, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена, якщо під час камеральної перевірки виявлено заниження податкового зобов’язання по ФСП внаслідок допущення арифметичної або методологічної помилки?

25.08.2011

Платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 5% суми донарахованого податкового зобов'язання, але не менше одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули. Крім того, порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку тягне за собою накладення штрафу у розмірі від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які штрафні санкції застосовуються до ЮО, якщо під час документальної перевірки ОДПС виявлено, що у такої ЮО не виконується умова щодо реєстрації платником ФСП, а саме: питома вага доходу від реалізації сільськогосподарської продукції в

25.08.2011

Оскільки підприємство, яке за попередній звітний рік має валовий доход від операцій з реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки менш як 75 відсотків загальної суми валового доходу, у наступному році не має права бути платником фіксованого сільськогосподарського податку, то таке підприємство повинно звітувати та сплачувати податки на загальних підставах. Платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку. Контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків у разі якщо платник податків не подає у встановлені строки податкову декларацію. За таких умов платник податків сплачує штраф у розмірі десяти відсотків суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки податкової декларації, але не більше п'ятдесяти відсотків від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються до платника ФСП штрафні санкції, передбачені п. 17.1.1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", за неподання (несвоєчасне подання) податково

25.08.2011

Оскільки подання податкового розрахунку ФСП для уточнення сум податкових платежів у разі зміни площі сільськогосподарських угідь, у зв'язку з набуттям права землевласника або землекористувача, є обов’язковим, то за неподання (несвоєчасне подання) такого розрахунку до платника ФСП застосовується штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або його затримку згідно з пп. 17.1.1 п. 17.1 ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Читати далі »