Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

Чи може перейти на сплату ФСП з 01.01.11 сільськогоспо дарський товаровиробник, який у попередньому податковому році здійснював діяльність з виробництва або реалізації підакцизних товарів?

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє 3 01.01.2011 Відповідно до п.301.1 ст. 301 Податкового Кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-УІ (далі - Кодекс) платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень,встановлених п.301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Згідно з пп. 301.6.2 п.301.6 ст.301 Кодексу не може бути зареєстрований як платник ФСП суб'єкт господарювання, що провадить діяльність з виробництва та/або реалізації підакцизних товарів, крім виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції. Закон України від 17 грудня 1998 року № 320 „Про фіксований сільськогосподарський податок", який визначав механізм справляння фіксованого сільськогосподарського податку, що сплачується сільськогосподарськими товаровиробниками у грошовій формі, не передбачав такого обмеження для платників, як провадження діяльності з виробництва та/або реалізації підакцизних товарів. Таким чином, здійснення платниками у 2010 році діяльності виробництва та /або реалізації підакцизних товарів не є підставою для відмови у реєстрації таких платників фіксованого сільськогосподарського податку за умови їх відповідності вимогам, викладеним у ст. 301 та 308 Кодексу.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.