Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

ІІ. Чи може орган ДПС відмовити сільськогосподарському товаровиробнику у реєстрації платником ФСП, якщо такий сільськогосподарський товаровиробник має заборгованість з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), нарахованого до 01.01.2011, але не сплаченого

Надрукувати документ
25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: ....Згідно з п. 1 підрозд. 1 р. ХХ "Перехідні положення" ПКУ податок на доходи фізичних осіб, нарахований, але не сплачений податковим агентом до бюджету всупереч порядку, що діяв до набрання чинності цим Кодексом, на дату набрання чинності цим Кодексом вважається податковим боргом за узгодженим податковим зобов'язанням та підлягає відображенню у податковому розрахунку за результатами першого звітного кварталу, протягом якого набирає чинності цей Кодекс, а також стягується з податкового агента із застосуванням заходів відповідальності, передбачених цим Кодексом. Відповідно до п. 1 ст. 8 Закону України від 4 грудня 1990 року №509-XII "Про державну податкову службу в Україні" зі змінами та доповненнями та наказу ДПА України від 18.07.05 №276 "Про затвердження Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України", який зареєстровано Міністерством юстиції України 02.08.05 за №843/11123, органи державної податкової служби України здійснюють оперативний облік платежів до бюджету. З метою обліку нарахованих і сплачених сум платежів до бюджету органами державної податкової служби на кожний поточний рік відкриваються особові рахунки за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками (п. 3.1 Інструкції). З урахуванням викладеного, п. 308.1 ст. 308 ПКУ встановлено вичерпний перелік документів, що мають бути подані сільськогосподарським товаровиробником для набуття та підтвердження статусу платника ФСП. При цьому подання сільськогосподарським товаровиробником відомостей щодо відсутності заборгованості з податку на доходи фізичних осіб, нарахованого до 01.01.11, але не сплаченого, не передбачено. При вирішенні питання щодо набуття і підтвердження статусу платника ФСП орган державної податкової служби за місцезнаходженням сільськогосподарського товаровиробника (місцем перебування на податковому обліку) перевіряє виконання умови щодо відсутності податкового боргу у такого сільськогосподарського товаровиробника за даними особових рахунків по тих видах платежів, які повинен сплачувати такий платник. Якщо за результатами перевірки даних особових рахунків по тих видах платежів, які повинен сплачувати сільськогосподарський товаровиробник, встановлено відсутність сум податкового боргу (недоїмки), то за умови виконання вимог щодо частки сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік та наявності об’єкта оподаткування (площ сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду, що перебувають у власності сільськогосподарського товаровиробника або надані йому у користування, у тому числі на умовах оренди), підстави для відмови у реєстрації платником ФСП відсутні.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.