Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Платники податку »

І. Чи може cільськогосподарський товаровиробник - платник ФСП стати учасником договору про спільну діяльність без створення юридичної особи, у т.ч. особою, яка визначена договором відповідальною за ведення обліку та сплату податків від спільної діяльност

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з пп. 14.1.139 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей оподаткування дві чи більше особи, які здійснюють спільну діяльність без утворення юридичної особи, вважаються окремою особою у межах такої діяльності. Оподаткування спільної діяльності на території України без створення юридичної особи здійснюється відповідно до норм п. 153.14 ст. 153 ПКУ. Так, облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку (пп. 153.14.2 п. 153.14 ст. 153 ПКУ). Порядок обліку та звітності результатів спільної діяльності встановлюється центральним податковим органом виходячи із положень ПКУ (пп. 153.14.6 п. 153.14 ст. 153 ПКУ). Відповідно до п. 3 Порядку ведення обліку результатів спільної діяльності на території України без створення юридичної особи, затвердженого наказом ДПА України 28.02.2011 №113 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.03.2011 за №412/19150, якщо договір про спільну діяльність укладено між платником (платниками) податку на прибуток підприємств (далі - податок) та особою (особами), що не є платником (платниками) податку, то уповноваженим платником у частині ведення податкового обліку може бути виключно особа, що є платником податку. Також, згідно з п. 1.7 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 №979 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.12.2010 за №1439/18734, особою, уповноваженою вести облік результатів спільної діяльності, має бути юридична особа, зареєстрована в Україні відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", або її філія, яка є платником податку на прибуток. (Продовження див. ІІ.).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.