Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок реєстрації платника фсп

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



До якого органу, у які строки та які документи СПД - ЮО подає для набуття чи підтвердження статусу платника ФСП та в який термін видається Довідка про надання або підтвердження статусу платника?

25.08.2011

. Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 308.1 ст. 308 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) сільськогосподарські товаровиробники для набуття і підтвердження статусу платника податку подають до 1 лютого поточного року: загальну податкову декларацію з податку на пот...

Читати далі »

Які доходи включаються до доходу сільськогосподарського товаровиробника, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки?

25.08.2011

. Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 308.4 ст. 308 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятк...

Читати далі »

Доходи від яких супутніх послуг враховуються у складі доходу, отриманого від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, у сільськогосподарського товаровиробника, який утворюється шляхом злиття, приєднання, п

25.08.2011

. Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 308.4 ст. 308 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ У разі якщо сільськогосподарське підприємство утворюється шляхом злиття, приєднання, перетворення, поділу або виділення, у рік такого утворення до суми, отриманої від реалізації сільсько...

Читати далі »

І. Яка продукція відноситься до продуктів переробки сільськогосподарської продукції?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 До продуктів переробки сільськогосподарської продукції відноситься продукція, що отримана шляхом обробки або переробки товарів, що були придбані або вироблені на власних або орендованих потужностях (площах) для продажу, переробки або внутрішньогосподарського споживання та відносяться до груп 1 - 24 УКТ ЗЕД. При цьому продукти переробки сільськогосподарської продукції не обов’язково мають бути товарами, визначеними у групах 1 - 24 УКТ ЗЕД, але їх виготовлення повинно здійснюватись сільськогосподарським підприємством безпосередньо на власних або орендованих потужностях (площах). Водночас до продуктів переробки сільськогосподарської продукції не відносяться підакцизні товари, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції. Крім того, до продуктів переробки відноситься сільськогосподарська продукція, що вироблена із сировини власного виробництва на давальницьких умовах, незалежно від територіального розміщення переробного підприємства.

Читати далі »

ІІ. Яка продукція відноситься до продуктів переробки сільськогосподарської продукції?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Згідно зі ст. 308.4 ст. 308 ПКУ дохід сільськогосподарського товаровиробника, отриманий від реалізації сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки (крім підакцизних товарів, за винятком виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД ...

Читати далі »

У яких випадках може сільськогосподарський товаровиробник знятися протягом звітного року з податкової реєстрації як платник ФСП за власною ініціативою, який термін подання заяви щодо добровільного скасування реєстрації та з якого періоду така особа зні

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.п. 308.6.1 ст. 308 Податкового Кодексу України (далі - Кодекс) реєстрація сільськогосподарського товаровиробника платником податку скасовується у разі подання платником податку письмової заяви щодо добровільного зняття з такої реєстрації. Базовим податковим (звітним) періодом для податку є календарний рік,який починається з 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (ст.305 Кодексу). Таким чином, сільськогосподарські товаровиробники, які отримали статус платника ФСП та самостійно визначили суму податку на поточний рік у податковій декларації повинні перебувати на сплаті цього податку до кінця поточного року за винятком якщо такий платник податку ліквідується, у тому числі шляхом злиття, приєднання або перетворення.

Читати далі »

Чи може перейти на сплату ФСП у поточному році сільськогосподарський товаровиробник (у якого виконуються всі умови щодо реєстрації платником ФСП) у разі подання документів, необхідних для набуття і підтвердження статусу платника ФСП після 1 лютого?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Пунктом 308.1 ст. 308 Податкового кодексу України встановлені строки подання сільськогосподарськими товаровиробниками необхідних документів для набуття і підтвердження статусу платника ФСП на поточний рік. При цьому норми ПКУ не передбачають можливості перенесення зазначених строків на більш пізній час. Сільськогосподарський товаровиробник, який порушив загальновстановлений порядок набуття і підтвердження статусу платника ФСП, зокрема подав документи, визначені п. 308.1 ст. 308 ПКУ, до органу ДПС за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку) пізніше встановленого строку, не може перейти на сплату ФСП у поточному році.

Читати далі »

Яким нормативно-правовим актом визначено перелік рослин, що відносяться до декоративних?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 360, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І. Чи може перейти на сплату ФСП сільськогосподарський товаровиробник, який займається відгодівлею великої рогатої худоби, птиці та свиней, та за яких умов придбаний для відгодівлі молодняк буде вважатись продукцією власного виробництва для розрахунку ч

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Сільськогосподарський товаровиробник, який займається відгодівлею великої рогатої худоби, птиці та свиней, може бути платником ФСП за умови, що такі тварини вирощувалися та відгодовувалися безпосередньо платником податку, а також за наявності площ сільськогосподарських угідь, на яких вирощується необхідна для відгодівлі сільгосппродукція, та дотримання критерію щодо частки сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік у розмірі, що дорівнює або перевищує 75 відсотків. З приводу уточнення умов, за яких придбаний для відгодівлі молодняк буде вважатись продукцією власного виробництва для розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва, сільськогосподарському товаровиробнику доцільно звернутись до територіального органу Міністерства аграрної політики України за своїм місцезнаходженням.

Читати далі »

ІІ. Чи може перейти на сплату ФСП сільськогосподарський товаровиробник, який займається відгодівлею великої рогатої худоби, птиці та свиней, та за яких умов придбаний для відгодівлі молодняк буде вважатись продукцією власного виробництва для розрахунку

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Відповідно до ст. 302 ПКУ об'єктом оподаткування ФСП для сільськогосподарських товаровиробників є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що пе...

Читати далі »

Чи включаються до загальної суми валового доходу при визначенні частки сільськогосподарського товаровиробництва такі надходження коштів на поточний рахунок платника податку як відсотки по депозиту, поворотна (безповоротна) фінансова допомога тощо?

25.08.2011

Загальна сума валового доходу сільськогосподарського товаровиробника визначається відповідно до вимог Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 15 "Дохід", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29 листопада 1999 року N 290. Тому за роз’ясненнями з питань визнання доходів за окремими видами надходжень у бухгалтерському обліку платника податку (відсотків по депозиту, поворотної (безповоротної) фінансової допомоги тощо) необхідно звертатись до Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України.

Читати далі »

З часу скасовуэться реєстрація платника ФСП, якщо орган ДПС протягом року виявив факт реалізації в поточному році підакцизних товарів: з початку року чи з місяця наступного за тим, в якому встановлене порушення?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 360, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

За який період потрібно враховувати доходи, для визначення части сільськогосподарського товаровиробництва, ЮО, яка створена шляхом перетворення в поточному році, для переходу на сплату ФСП на наступний рік?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 360, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »