Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок реєстрації платника фсп »

У яких випадках може сільськогосподарський товаровиробник знятися протягом звітного року з податкової реєстрації як платник ФСП за власною ініціативою, який термін подання заяви щодо добровільного скасування реєстрації та з якого періоду така особа зні

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 308.6 ст. 308 Податкового Кодексу України (далі - Кодекс) реєстрація сільськогосподарського товаровиробника платником податку скасовується: 308.6.1. у разі подання платником податку письмової заяви щодо добровільного зняття з такої реєстрації; 308.6.2. за рішенням органу державної податкової служби: а) якщо такий платник податку ліквідується, у тому числі шляхом злиття, приєднання або перетворення; б)уразі встановлення за результатами документальної перевірки недотримання платником податку положень ст. 301 цієї глави. При цьому такий платник податку зобов'язаний перейти до сплати податків за загальною системою оподаткування починаючи з наступного місяця після місяця, у якому було встановлено таке порушення. Пунктом 1 ст. 305 Кодексу визначено, що базовим податковим (звітним) періодом для податку є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається з 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (п.305.2 Кодексу). Податковий (звітний) рік для сільськогосподарських товаровиробників, що ліквідуються, - період з початку року до їх фактичного припинення (п.305.4 Кодексу). Об'єктом оподаткування ФСП для сільськогосподарських товаровиробників є площа сільськогосподарських угідь (п.302.1 Кодексу) та сума ФСП прямо не залежить від результату господарської діяльності оскільки справляється з одиниці земельної площі за підсумками роботи минулого року. Таким чином, сільськогосподарські товаровиробники, які отримали статус платника ФСП та самостійно визначили суму податку на поточний рік у податковій декларації повинні перебувати на сплаті цього податку до кінця поточного року за винятком якщо такий платник податку ліквідується, у тому числі шляхом злиття, приєднання або перетворення. Стосовно терміну подання заяви щодо добровільного зняття з реєстрації платника ФСП, то слід зазначити, що розділом XIV Кодексу не визначено конкретні терміни подання такої заяви.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.