Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Порядок реєстрації платника фсп »

У яких випадках може сільськогосподарський товаровиробник знятися протягом звітного року з податкової реєстрації як платник ФСП за власною ініціативою, який термін подання заяви щодо добровільного скасування реєстрації та з якого періоду така особа зні

Надрукувати документ
25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 308.6 ст. 308 Податкового Кодексу України (далі - Кодекс) реєстрація сільськогосподарського товаровиробника платником податку скасовується: 308.6.1. у разі подання платником податку письмової заяви щодо добровільного зняття з такої реєстрації; 308.6.2. за рішенням органу державної податкової служби: а) якщо такий платник податку ліквідується, у тому числі шляхом злиття, приєднання або перетворення; б)уразі встановлення за результатами документальної перевірки недотримання платником податку положень ст. 301 цієї глави. При цьому такий платник податку зобов'язаний перейти до сплати податків за загальною системою оподаткування починаючи з наступного місяця після місяця, у якому було встановлено таке порушення. Пунктом 1 ст. 305 Кодексу визначено, що базовим податковим (звітним) періодом для податку є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається з 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (п.305.2 Кодексу). Податковий (звітний) рік для сільськогосподарських товаровиробників, що ліквідуються, - період з початку року до їх фактичного припинення (п.305.4 Кодексу). Об'єктом оподаткування ФСП для сільськогосподарських товаровиробників є площа сільськогосподарських угідь (п.302.1 Кодексу) та сума ФСП прямо не залежить від результату господарської діяльності оскільки справляється з одиниці земельної площі за підсумками роботи минулого року. Таким чином, сільськогосподарські товаровиробники, які отримали статус платника ФСП та самостійно визначили суму податку на поточний рік у податковій декларації повинні перебувати на сплаті цього податку до кінця поточного року за винятком якщо такий платник податку ліквідується, у тому числі шляхом злиття, приєднання або перетворення. Стосовно терміну подання заяви щодо добровільного зняття з реєстрації платника ФСП, то слід зазначити, що розділом XIV Кодексу не визначено конкретні терміни подання такої заяви.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.