Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Фіксований сільськогосподарський податок » Об’єкт оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи включаються до декларації з ФСП площі сільськогосподарських угідь (земель водного фонду), що надані платнику ФСП на умовах оренди (суборенди)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 До декларації з ФСП включаються площі сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду, що надані в користування платнику ФСП на умовах оренди (суборенди), за умови, що орендодавцем є неплатник ФСП. Площі сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду, що надані в користування на умовах оренди (суборенди) орендодавцем - платником ФСП, не включаються до декларації з ФСП орендаря.

Читати далі »

Що є об'єктом оподаткування ФСП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до ст. 302 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ об'єктом оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком для сільськогосподарських товаровиробників є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) ...

Читати далі »

До якої установи повинен звернутись сільськогосподарський товаровиробник з приводу отримання відомостей (довідки) про наявність земельних ділянок для надання до органу ДПС?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Для отримання відомостей (довідки) про наявність земельних ділянок сільськогосподарському товаровиробнику слід звертатись до структурних підрозділів Центру державного земельного кадастру. У разі, якщо земельні ділянки, які фактично використовуються сільськогосподарським товаровиробником, не включені до бази даних Центру державного земельного кадастру, то надати відповідну довідку про наявність земельних ділянок може відповідний відділ Держкомзему за місцем розташування земельної ділянки (виконком відповідної ради за місцем розташування земельної частки (паю)).

Читати далі »

Чи необхідно індексувати нормативну грошову оцінку сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), яка є базою оподаткування ФСП?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Нормативна грошова оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що є базою оподаткування ФСП, не індексується.

Читати далі »

Чи включаються до об’єкта оподаткування ФСП (загальної площі земельних ділянок, з яких справляється ФСП) площа земель водного фонду, що не відносяться до земель внутрішніх водойм (озер, ставків та водосховищ): землі під болотами, гідротехнічними спорудам

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Площа земель водного фонду, що не відносяться до земель внутрішніх водойм (озер, ставків та водосховищ), до об’єкта оподаткування ФСП (площі земельних ділянок, з яких справляється ФСП) не включається. При цьому сільськогосподарський товаровиробник - платник ФСП є платником земельного податку за землі водного фонду, що не відносяться до земель внутрішніх водойм (озер, ставків та водосховищ).

Читати далі »

ЮО придбала у іншої ЮО посіви, як незавершене виробництво, з метою подальшого збирання урожаю та його реалізації. Чи буде дохід від реалізації такої продукції включатись до суми доходу, отриманого від реалізації сільгоспродукції власного виробництва для в

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 360., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як сільськогосподарський товаровиробник може підтвердити право користування сільгоспугіддями, якщо в державному земельному кадастрі відсутні відомості про договори оренди сільгоспугіддь (земельні ділянки, земельні частки (паї)), якими користується таке пі

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 360., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »