Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за парковку автотранспорту » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП, який є платником ЄП сплачувати збір за припаркування транспортних засобів, якщо рішенням міської ради на нього покладено обов’язки щодо справляння цього збору на території автостоянки?

Надрукувати документ
25.08.2011

Суб’єкти, уповноважені органом місцевого самоврядування повинні сплачувати зазначений збір. Згідно зі ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями платниками збору за припаркування автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які паркують автомобілі у спеціально обладнаних або відведених для цього місцях. Органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів. Статтею 144 Конституції України від 28 червня 1996 року № 254к/96-ВР із змінами і доповненнями встановлено, що рішення органів місцевого самоврядування є обов’язковими до виконання на відповідній території. Відповідно до Указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва" із змінами та доповненнями збір за паркування автотранспорту не входить до переліку податків і зборів, у рахунок яких справляється єдиний податок. Крім того, чинне законодавство України не передбачає звільнення будь-яких автостоянок (у тому числі приватних) від сплати збору за припаркування автотранспорту. Отже, суб’єкти, уповноважені органом місцевого самоврядування сплачувати зазначений збір, повинні його сплачувати з моменту набрання чинності вищезазначеним рішенням.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.