Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru Чертежи гоночных катамаранов для самостоятельной постройки - отдых на ладоге

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за парковку автотранспорту » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи є платниками збору за припаркування автотранспорту мешканці будинку в разі паркування транспорту на прилеглих до нього майданчиках?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями (далі – Декрет №56-93) платниками збору за припаркування автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які паркують автомобілі в спеціально обладнаних або відведених для цього місцях. Ставка збору за припаркування автотранспорту встановлюється із розрахунку за одну годину паркування, її граничний розмір не повинен перевищувати 3% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян за паркування автомобілів у спеціально обладнаних і 1% — у відведених для цього місцях. У ст. 18 Декрету № 56-93 зазначено, що органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок. Так, наприклад збір за припаркування автотранспорту сплачують водії на місці паркування. У м. Києві збір за припаркування автотранспорту встановлено рішенням Київської міської ради від 17.05.94 № 9а „Про впровадження збору за парковку автомобілів у м. Києві ” із змінами і доповненнями. З метою запровадження єдиного порядку організації та функціонування платних місць для паркування транспортних засобів Київська міська рада рішенням від 26.09.02 № 47/207 встановила Правила паркування транспортних засобів у м. Києві, пп. 10.1 п. 10 яких визначено пільги щодо безкоштовного паркування для мешканців будинків, прилеглих до паркувальних майданчиків, за умови, що в межах 200 м від будинку стоянка транспортних засобів неможлива або заборонена, крім як на території платного паркування. Тобто, мешканці будинків, прилеглих до паркувальних майданчиків (за умови, що в межах 200 м від будинку стоянка транспортних засобів неможлива або заборонена, крім як на території платного паркування), можуть паркувати власні транспортні засоби безкоштовно. Таким чином, мешканці будинку в разі паркування транспорту на прилеглих до нього майданчиках можуть звільнятися від сплати збору за припаркування автотранспорту за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.