Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Збір за парковку автотранспорту » Розрахунок збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи необхідно міській раді надавати до органів ДПС розрахунок збору за припаркування автотранспорту про суму зібраного збору, якщо згідно рішення міської ради збір за припаркування автотранспорту справляється фахівцем міської ради?

25.08.2011

Форма податкового розрахунку збору за припаркування автотранспорту затверджено наказом ДПА України від 24.12.03 № 629. Розрахунок надається до податкового органу вповноваженою особою, яка визначається рішенням органу місцевого самоврядування. Якщо такою особою визначено сам орган місцевого само...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок подання розрахунку збору за припаркування автотранспорту?

25.08.2011

Вповноважені особи, які здійснюють справляння збору за парковку автотранспорту, подальше перерахування його до бюджету подають податковий розрахунок збору за припаркування автотранспорту до органів державної податкової служби за формою, затвердженою наказом ДПА України від 24.12.03 № 629, у строки, визначені місцевими органами самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як виправити помилку у розрахунку збору за припаркування автотранспорту, якщо помилка призвела до недоплати цього збору? Які санкції при цьому нараховуються?

25.08.2011

Якщо платником збору за парковку автотранспорту виявлено помилку в податковому розрахунку збору за припаркування автотранспорту, яка призвела до недоплати збору, то такий платник має право подати: - до закінчення граничного терміну подання розрахунку - новий звітний розрахунок з виправленими показниками без нарахування штрафів; - після закінчення граничного терміну подання розрахунку - уточнюючий розрахунок та сплатити суму недоплати і штраф у розмірі п’яти відсотків від такої суми.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який код органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта оподаткування за КОАТУУ необхідно зазначати у рядку 7 розрахунку збору за припаркування автотранспорту вповноваженій особі, яка здійснює справляння збору за рішенням о

25.08.2011

У разі, якщо органом місцевого самоврядування визначено вповноважену особу, яка здійснює справляння збору за парковку автотранспорту, та подальше перерахування його до бюджету по декількох районах у місті, то така особа має подавати розрахунок збору за парковку автотранспорту до відповідного органу державної податкової служби окремо по кожному такому району міста, та при цьому у рядку 7 „Код органу місцевого самоврядування за місцем знаходження об’єкта оподаткування за КОАТУУ” податкового розрахунку повинна зазначати код відповідного району органу місцевого самоврядування за КОАТУУ (для кожного з районів міста даний код буде різним).

Читати далі »