Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Платники збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Хто повинен сплачувати ринковий збір до бюджету: ФОП, які уклали договори на оренду місць для торгівлі чи адміністрація ринку?

25.08.2011

Торговці повинні сплачувати ринковий збір адміністраціям ринків (у даному випадку, якщо це визначено договором оренди торговельного місця, у складі орендної плати), які, в свою чергу, зобов’язані в терміни, встановлені органами місцевого самоврядування, в повному обсязі перераховувати ринковий збір до місцевих бюджетів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачує ринковий збір ФОП, який за власні кошти встановив контейнер на території ринку й обладнав його під торгову точку згідно з договором, укладеним з ринком?

25.08.2011

Якщо рішенням міської ради не встановлено пільги щодо сплати ринкового збору, то за торгівлю в контейнері ринковий збір сплачується на загальних підставах. Щодо розміру ринкового збору слід зазначити, що ринковий збір встановлюється за одне торговельне місце на ринку, обмежене одним погонним метром. Рішенням визначаються окремі ставки ринкового збору, що застосовуються при продажу продукції (товарів) з контейнерів і встановлюються за одне торговельне місце, розмір якого визначається площею зайнятих квадратних метрів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно сплачувати ринковий збір ФОП, який торгує у стаціонарних приміщеннях (магазинах, кіосках, палатках) на території ринку?

25.08.2011

Тобто, приватні підприємці, що здійснюють роздрібну торгівлю в магазині, який знаходиться на території ринку, повинні на загальних підставах сплачувати ринковий збір. Такі приватні підприємці можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи справляється ринковий збір у разі продажу на ринку ФО продукції, вирощеної на присадибній ділянці?

25.08.2011

Громадяни, що здійснюють на ринку продаж продукції, вирощеної на присадибній ділянці, повинні на загальних підставах сплачувати ринковий збір. Такі громадяни можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи зобов’язаний ФОП – платник фіксованого податку сплачувати ринковий збір?

25.08.2011

Приватні підприємці – платники фіксованого податку сплачують ринковий збір на загальних підставах. Такі приватні підприємці можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен ФОП сплачувати ринковий збір, якщо він здійснює торгівлю біля ринку на торговій точці що знаходиться на земельній ділянці, яка надана йому в оренду згідно із рішенням міської ради?

25.08.2011

Так як підприємець, згідно рішення міської ради, орендує земельну ділянку, яка не належить ринку, а тому не може бути його територією, ринковий збір за здійснення торгової діяльності на цій ділянці підприємець сплачувати не повинен.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи справляється ринковий збір із підприємств громадського харчування, які розташовані у стаціонарних приміщеннях на території ринку?

25.08.2011

Ні, ринковий збір не справляється із підприємств громадського харчування, які розташовані у стаціонарних приміщеннях (магазинах, кіосках, палатках) на території ринку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто повинен сплачувати ринковий збір?

25.08.2011

Ринковий збір сплачують юридичні особи і громадяни, які здійснюють торгівлю на ринках і в павільйонах, на критих та відкритих столах, майданчиках для торгівлі з автомашин, візків, мотоциклів, ручних візків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачується ринковий збір з об'єкта побутового обслуговування населення (хімчистка, пральня) на ринку?

25.08.2011

Підприємства побутового обслуговування населення (хімчистка, пральня тощо) на території ринку не відносяться до торгових місць для реалізації сільськогосподарської і промислової продукції, вони не повинні сплачувати ринковий збір.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи справляється ринковий збір зі складів, що знаходяться на території ринку?

25.08.2011

Ні, не справляється, якщо приміщення складу використовується тільки для зберігання особистих речей і продукції. Склад-магазин сплачує ринковий збір на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно сплачувати ринковий збір платнику ЄП?

25.08.2011

Суб’єкт підприємницької діяльності – платник єдиного податку повинен сплачувати ринковий збір на загальних підставах. Такі платники можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »