Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи сплачує ринковий збір ФОП, який за власні кошти встановив контейнер на території ринку й обладнав його під торгову точку згідно з договором, укладеним з ринком?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями ринковий збір — це плата за торгові місця на ринках і в павільйонах, на критих та відкритих столах, майданчиках для торгівлі з автомашин, візків, мотоциклів, ручних візків, що справляється з юридичних осіб і громадян, які реалізують сільськогосподарську і промислову продукцію та інші товари. Пунктом 4 Указу Президента України від 28 червня 1999 року №761/99 „Про впорядкування механізму сплати ринкового збору” визначено, що ринковий збір не справляється з підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, які розташовані у стаціонарних приміщеннях (магазинах, кіосках, палатках) на території ринку, та з власних торговельно-закупівельних підрозділів ринку незалежно від займаного місця. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року №962 „Про роз’яснення статті 4 Указу Президента України від 28 червня 1999 року № 761” на фізичних осіб дія вищевказаного Указу не поширюється. Водночас п. 24 та 28 ст. 26 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР „Про місцеве самоврядування” (із змінами і доповненнями) встановлено, що до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад належить встановлення місцевих податків і зборів та розмірів їх ставок у межах, визначених законом, прийняття рішень про надання відповідно до чинного законодавства пільг щодо сплати місцевих податків і зборів. Якщо рішенням міської ради не встановлено пільги щодо сплати ринкового збору, то за торгівлю в контейнері ринковий збір сплачується на загальних підставах. Щодо розміру ринкового збору слід зазначити, що ринковий збір встановлюється за одне торговельне місце на ринку, розміри якого встановлені відповідним рішенням органу місцевого самоврядування. Рішенням визначаються окремі ставки ринкового збору, що застосовуються при продажу продукції (товарів) з контейнерів і встановлюються за одне торговельне місце, розмір якого визначається площею зайнятих квадратних метрів.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.