Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Платники збору »

Діє до 01.01.2011 Чи необхідно сплачувати ринковий збір ФОП, який торгує у стаціонарних приміщеннях (магазинах, кіосках, палатках) на території ринку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 4 Декрету Кабінету міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 „Про місцеві податки і збори” зі змінами та доповненнями (далі – Декрет) ринковий збір - це плата за торгові місця на ринках і в павільйонах, на критих та відкритих столах, майданчиках для торгівлі з автомашин, візків, мотоциклів, ручних візків, що справляється з юридичних осіб і громадян, які реалізують сільськогосподарську і промислову продукцію та інші товари. Але ст. 4 Указу Президента України від 28 червня 1999 року №761/99 „Про впорядкування механізму сплати ринкового збору” (далі – Указ) визначено, що не справляється ринковий збір із підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, які розташовані у стаціонарних приміщеннях (магазинах, кіосках, палатках) на території ринку, та з власних торговельно – закупівельних підрозділів ринку незалежно від займаного місця. В свою чергу слід зазначити, що дія ст. 4 Указу не поширюється на фізичних осіб згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року №962 „Про роз’яснення ст. 4 Указу Президента України від 28 червня 1999 року №761”. Тобто, приватні підприємці, що здійснюють роздрібну торгівлю в магазині, який знаходиться на території ринку, повинні на загальних підставах сплачувати ринковий збір. Водночас ст. 18 Декрету визначено, що органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників. Враховуючи зазначене, приватні підприємці, що здійснюють роздрібну торгівлю в магазині, який знаходиться на території ринку, можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.