Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи має право адміністрація ринку підвищувати розмір плати за зайняття торгівельного місця на ринку?

25.08.2011

Адміністрація ринку не має права самостійно збільшувати розмір ринкового збору, який встановлено на відповідній території рішенням органу місцевого самоврядування. Тарифи на надані ринком послуги та інші види робіт, пов’язані із забезпеченням діяльності ринкового господарства, встановлюються адміністрацією ринку в межах граничних, затверджених відповідним рішенням органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як слід сплачувати ринковий збір з дворівневих торговельних контейнерів, у яких є площа для здійснення торгівлі і зберігання товарів?

25.08.2011

Органам місцевого самоврядування надано право самостійно встановлювати і визначати порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок, то в кожному конкретному випадку необхідно враховувати норми рішень органів місцевого самоврядування щодо встановлення ринкового збору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які граничні розміри ставок ринкового збору повинні встановлювати органи місцевого самоврядування?

25.08.2011

Органи місцевого самоврядування при встановленні ставок ринкового збору повинні керуватися розмірами ставок, передбаченими Декретом Кабінету міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 „Про місцеві податки і збори”. Граничний розмір ринкового збору не повинен перевищувати 20 відсотків мінімальної заробітної плати для громадян і трьох мінімальних заробітних плат для юридичних осіб залежно від ринку, його територіального розміщення та виду продукції (товару).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи надаються пільги щодо сплати ринкового збору інвалідам війни, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”?

25.08.2011

Інваліди війни, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи надаються пільги щодо сплати ринкового збору ФО, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС?

25.08.2011

Особи, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, можуть звільнятися від сплати ринкового збору лише за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачені законодавством пільги щодо сплати ринкового збору?

25.08.2011

Органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції мають право запроваджувати пільгові податкові ставки, повністю відміняти окремі місцеві податки і збори або звільняти від їх сплати певні категорії платників.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок сплати ринкового збору?

25.08.2011

Ринковий збір сплачується за кожний день торгівлі до початку торгівлі через касовий апарат адміністрації ринку. На підставі касового чека про сплату ринкового збору особі надається місце для торгівлі.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є законними вимоги адміністрації ринку щодо сплати ФОП суми ринкового збору авансовими платежами?

25.08.2011

Якщо в договорі оренди торгового місця між адміністрацією ринку та продавцем визначено, що сума ринкового збору сплачується авансовими платежами, то у приватного підприємця виникає обов’язок його сплати в порядку, визначеному договором.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого часу має здійснюватися справляння ринкового збору адміністрацією ринку, який працює цілодобово, та з якого часу податкові органи можуть розпочати перевірку на ринку з питання повноти сплати ринкового збору?

25.08.2011

Адміністрація ринку повинна стягувати ринковий збір протягом всього часу його роботи, а податкові органи можуть розпочати перевірку на ринку з питання повноти сплати ринкового збору тільки через дві години після початку роботи ринку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи обов’язково сплачувати ринковий збір щодня? Що обов’язково має бути на торговельному місці?

25.08.2011

Ринковий збір справляється за кожний день торгівлі за кожне торговельне місце. На торговельному місці обов’язково має знаходитися табличка із зазначенням: - назви, місцезнаходження та номера телефону юридичної особи або П.І.Б. – СПДФО, номера його реєстраційного свідоцтва, а також назви органу, що здійснив його реєстрацію; - П.І.Б. продавця; - за потреби – різні дозвільні документи (ліцензії, патенти тощо), а також копії свідоцтва про сплату єдиного податку (для платників).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 У який термін перераховується в бюджет ринковий збір?

25.08.2011

Протягом десяти днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, визначеного місцевим органом самоврядування для подання розрахунку ринкового збору якщо відповідним органом не встановлені інші терміни сплати ринкового збору протягом звітного місяця (кварталу).

Читати далі »