Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 Чи має право адміністрація ринку підвищувати розмір плати за зайняття торгівельного місця на ринку?

Надрукувати документ
25.08.2011

Плата за зайняття торгівельного місця на ринку складається з декількох показників, а саме: ринкового збору (обов’язкового платежу до місцевого бюджету) та плати за утримання торгівельного місця та надання інших послуг ринку. При цьому, ринковий збір, як один з видів місцевих податків і зборів, справляється за ставками, визначеними Декретом Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року № 56-93 “Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями (далі – Декрет). Відповідно до ст. 18 Декрету ставки ринкового збору встановлюються рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування, але не можуть перевищувати граничних розмірів, визначених ст. 4 Декрету. Згідно з абзацом 28 п. 12 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” граничні розміри плати за послуги, що надаються ринками з продажу продовольчих та непродовольчих товарів регулюють (встановлюють) Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації. Тобто тарифи на надані ринком послуги та інші види робіт, пов’язані із забезпеченням діяльності ринкового господарства, встановлюються адміністрацією ринку в межах граничних, затверджених відповідним рішенням органу місцевого самоврядування.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.