Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 З якого часу має здійснюватися справляння ринкового збору адміністрацією ринку, який працює цілодобово, та з якого часу податкові органи можуть розпочати перевірку на ринку з питання повноти сплати ринкового збору?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно зі ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 ”Про місцеві податки і збори” із змінами і доповненнями ринковий збір справляється працівниками ринку до початку реалізації продукції. Чинним законодавством не визначено, що відноситься до поняття "до початку реалізації продукції": момент, коли торговець зайняв торгове місце, розклав товар, здійснив перший продаж товару тощо. Відповідно до п. 7 Правил торгівлі на ринках, затверджених спільним Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, ДПА України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.02 №57/188/84/105 (далі - Правила) адміністрація ринку узгоджує з місцевим органом самоврядування, зокрема, режим роботи ринку. На підставі п. 8 Правил на вході до ринку розміщується, зокрема, вивіска із зазначенням режиму роботи ринку. Пунктом 23 Правил передбачено, що продавці на ринках зобов’язані сплатити ринковий збір до початку торгівлі. Торговець повинен здійснювати торгівлю тільки за умови сплати ринкового збору. Статтею 5 Указу Президента України від 28 червня 1999 року № 761/99 „Про впорядкування механізму сплати ринкового збору” передбачено, що в разі виявлення на ринку під час проведення контрольної перевірки працівниками органів державної податкової служби торговців без касових чеків, що засвідчують сплату ринкового збору, з цих торговців стягується штраф у сумі, еквівалентній п’яти розмірам ринкового збору, а з адміністрації ринку — у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Таким чином, адміністрація ринку повинна стягувати ринковий збір протягом всього часу його роботи, а податкові органи можуть розпочати перевірку на ринку з питання повноти сплати ринкового збору тільки через дві години після початку роботи ринку. Наприклад, якщо адміністрацією ринку узгоджено з місцевим органом самоврядування режим роботи ринку з 0 год до 24 год, то податкові органи мають право розпочати перевірку ринку із зазначеного питання тільки з другої години.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.