Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента по всіх значимих...

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Звіт фізичної особи - підприємця, який здійснює...

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про інвестиційну діяльність"

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Сбор на похороны при рождении

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Наступление на господство доллара

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

С. Кавторев "Бухгалтерский учет с помощью EXCEL"

Как заставить людей работать на вас

Наказ та Положення про облікову політику

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

20 порад для того, щоб працювати менше

Экс-сотрудница Ernst & Young раскрыла секреты «ВТБ Лизинг»

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

База законодавства на офіційному сайті Верховної Ради...

Податковий календар

Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Ринковий збір » Граничні розміри, порядок нарахування та термін сплати »

Діє до 01.01.2011 Чи обов’язково сплачувати ринковий збір щодня? Що обов’язково має бути на торговельному місці?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з ст.4 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 “Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями ринковий збір справляється за кожний день торгівлі за кожне торговельне місце. Пунктом 16 Правил торгівлі на ринках , затверджених Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, ДПА України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.02 №57/188/84/105 встановлено, що на торговельному місці обов’язково має знаходитися табличка із зазначенням: - назви, місцезнаходження та номера телефону юридичної особи або П.І.Б. – СПДФО, номера його реєстраційного свідоцтва, а також назви органу, що здійснив його реєстрацію; - П.І.Б. продавця; - за потреби – різні дозвільні документи (ліцензії, патенти тощо), а також копії свідоцтва про сплату єдиного податку (для платників). Продавець повинен мати при собі: - документ про сплату ринкового збору і оплату послуг ринку; - особисту медичну картку (у разі торгівлі суб’єктами господарювання продовольчими товарами); - копії документів, що підтверджують якість і безпеку продукції та товарів (якщо реалізуються тропічні плоди – додатково документи про походження такого товару і про проходження фіто-санітарного контролю); - копії документів, що підтверджують право суб’єкта торгівлі на використання цього торговельного місця (договори оренди чи суборенди).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.